اختلاف هیات مدیره پرسپولیس

کدخبر : 10360

سرمربی پرسپولیس در میان صحبت‌های امروز خود گلایه‌هایی نیز نسبت به اختلاف در هیات مدیره این باشگاه داشت.

 

در شرایطی که پیش از این نیز بارها به موضوع اختلاف نظر میان هیات مدیره پرسپولیس پرداخته و به آن اشاره شده بود، این مساله از سوی اعضای آن رد شده بود.

بعد از اینکه محمدحسن انصاریفرد از سمت مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت، شایعات زیادی درباره تلاش چهار عضو باقیمانده (محمد نبی، رغبتی، هاشمی و رسول پناه) برای دستیابی به سمت مدیرعاملی شنیده می‌شد. این تلاش البته در نهایت با اعلام وزارت ورزش برای سرپرستی رسول پناه به یک اختلاف نظر بین آنها تبدیل شد.

نبی اما چندی بعد با ترک هیات مدیره پرسپولیس به صندلی دبیرکلی فدراسیون رسید اما درست زمانی که پرسپولیس با برگزاری نشست خبری بعد از توافق نهایی با کارگزار خود اقدام کرد، این اختلاف نظر کاملا نمایان شد. همان جایی که رسول پناه در واکنش به موضوع غیبت مهرداد هاشمی، کمبود جا را بهانه قرار داد و البته در میان حرف‌هایش به این نکته اشاره کرد که الحاقیه قرارداد با کارگزار توسط او و رغبتی به امضا رسیده است.

با این حال طی روزهای اخیر این اختلاف نظر نمود بیشتری در باشگاه پیدا کرده است و تا جایی پیش رفت که بازیکنان پرسپولیس با انتشار پست گلایه آمیز به آن واکنش نشان دادند و در ادامه نیز یحیی گل محمدی که کمتر طی سالیان اخیر به موضوع مدیریتی ورود می‌کند، با صراحت به آن اشاره کرد و از تداوم آن به عنوان یک مشکل خطرساز برای این باشگاه در مسیر فصل آینده خبر داد. اختلاف نظری که اکنون باعث شده تا آنها حتی برای نامه‌نگاری و صورتجلسات باشگاه نیز به مشکل بربخورند و این موضوع نگرانی یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد با بازیکنان و مذاکره با نفرات مدنظرش را شکل داده است.

اکنون باید دید وزارت ورزش که طی روزهای اخیر با اضافه کردن اعضای قطب اقتصادی به باشگاه استقلال، هیات مدیره آبی‌ها را تکمیل کرده، چه زمانی اقدام به معرفی و تکمیل نفرات صندلی های باقیمانده در هیات مدیره پرسپولیس خواهد کرد تا این خلا و مشکل اساسی در باشگاه برطرف شود.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی