امین ابراهیمی خبر داد؛

کاهش ۹۰ درصدی حوادث در شرکت فولاد خوزستان

کدخبر : 21322

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از کاهش ۹۰ درصدی حوادث در این شرکت خبر داد و بر سرلوحه قرار دادن حفظ سلامت کارگران و کارکنان تاکید کرد.

امین ابراهیمی مدیرعامل با اشاره به کاهش ۹۰ درصدی حوادث شدید در شرکت فولاد خوزستان بر سلامت و ایمنی کارگران و کارکنان شرکت تاکید کرد و آن را سرلوحه کار و مدیریت شرکت دانست.

 

وی با تاکید بر اینکه سلامت کارگران و کارکنان ما بر تولید و فروش و سود اولویت دارد افزود: علیرغم اینکه در شرکت فولاد خوزستان سخت‌گیری‌های ایمنی باعث افزایش هزینه‌ها و طولانی شدن پروژه ها می شود، اما ما این جدیت در ایمنی را پذیرفته ایم و هزینه آن را هم می پردازیم تا ارزش و پاداش مهم تری دریافت کنیم که همان سلامت و نشاط کارگران و کارکنان تلاشگر است.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه کل حوادث شرکت در سال جاری ۶۷ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش داشته است از کاهش حدود ۹۰ درصدی حوادث شدید و خیلی شدید خبر داد.

 

وی ادامه داد: کاهش حوادث شدید در حوزه پیمانکاران نیز ۸۰ درصد بوده که نشان از اثرگذاری فرهنگ ایمنی و سلامت در تمامی بخش های فولاد خوزستان دارد.

 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در پایان گفت: همچنین با تلاش مدیران رده بالا و میانی شرکت و نظارت دقیق و به موقع مدیریت ایمنی شرکت فولاد خوزستان در سال جاری صرفا شاهد یک حادثه شدید بوده ایم در حالی که در مدت مشابه سال گذشته این حوادث، چهار مورد بود. شایان ذکر است ضریب تکرار حادثه که بیانگر تعداد حوادثی است که منجر به از دست رفتن زمان کاری در تعداد معین ساعت کاری در محدوده زمان خاص می شود در شرکت فولاد خوزستان در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به ۰/۷۵ درصد رسید در حالی که در سال گذشته ۲/۷۶ درصد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ