سود سهام هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با سجام پرداخت می‌شود

کدخبر : 20951

پرداخت سود صاحبان سهام شرکت هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه از طریق سامانه سجام صورت می گیرد.

شرکت هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با صدور اطلاعیه‌ای از صاحبان سهام خود درخواست کرد برای دریافت سود سهام، در سامانه سجام ثبت نام کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است : با توجه به الزامی شدن پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 از طریق سامانه سجام، به اطلاع سهامداران این شرکت می‌رساند که در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

 بر این اساس و با هماهنگی صورت گرفته با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سود سهام سال مالی مذکور به حساب بانکی اعلام شده سهامداران در سامانه سجام واریز می‌شود.

سامانه سجام چیست ؟

 لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

 

روابط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه