نوسازی بیش از ١٧ هزار مسکن روستایی با تسهیلات بانک صادرات ایران

کدخبر : 20831

​​١٧ هزار و ٦٢٧ مسکن روستایی در اقصی نقاط کشور در ١٥ ماه اخیر با پرداخت هشت هزار و ٦٣٢ میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی بانک صادرات ایران در مقابل حوادث غیرمترقبه مستحکم شدند.

این بانک طی سال ١٤٠٠ با پرداخت ١٤ هزار و ٧٠٦ فقره تسهیلات حمایتی به ارزش هفت هزار و ٢٤٩ میلیارد ریال برای نوسازی و بهسازی مسکن و احداث حمام روستایی همانند سال‌های گذشته سهم مهمی در رفع محرومیت، فقر و مقاوم‌سازی مسکن و اماکن روستایی داشته است. همچنین این بانک از ابتدای سال جاری تا نیمه خردادماه دو هزار و ٩٢١ مسکن روستایی تسهیلاتی به ارزش هزار و ٣٨٣ میلیارد ریال از بانک صادرات ایران دریافت کرده‌اند و به این ترتیب این بانک از ابتدای سال ١٤٠٠ تاکنون با پرداخت هشت هزار و ٦٣٢ میلیارد ریال موجب تقویت استحکام و نوسازی ١٧ هزار و ٦٢٧ مسکن روستایی در اقصی نقاط کشور شده است.

بانک صادرات ایران سالانه با پرداخت هزاران میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه و حمایت از بخش‌های مختلف اشتغال و کارآفرینی و همچنین ازدواج، مسکن، حوادث غیرمترقبه، زندانیان و بیماران نیازمند، بازنشستگان، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بیماران صعب‌العلاج، تسهیلات خرید گندم و کمک به رونق تولید، حمایت از کسب و کارها و اقشار آسیب‌دیده از کرونا، کمک به دسترسی بهتر و بیشتر هموطنان به منابع بانکی را در دستور کار دارد.

 

روابط‌عمومی بانک صادرات ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ