قیطاسی در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی عنوان کرد:

برگزاری مجمع بانک دی، نوید دهنده روزهای امیدوارکننده برای سهامداران است

کدخبر : 20799

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی برگزار شد.

با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند 1399 بانک به تصویب رسید. در این جلسه که صبح روز یکشنبه 22 خرداد ماه 1401 با حضور سهامداران و یا نمایندگان قانونی آن‌ها، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست سیدمحمود احمدی، رئیس هیئت مدیره بانک دی برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند 1399 را تصویب کردند.

علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی در این مجمع ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت‌مدیره بانک در چهار ماه گذشته گفت: پس از استقرار هیئت‌مدیره جدید بانک و ابلاغ برنامه‌های عملیاتی شعب و ستاد از ابتدای سال جاری، حرکت تمامی ارکان بانک بر مدار برنامه‌محوری قرار گرفته است.

وی افزود: بازنگری سیاست‌ اعتباری، افزایش شفافیت در چارچوب ضوابط ابلاغی، ارتقای فرایندهای کنترل ریسک اعتباری، گسترش و تجهیز مرکز آموزش کارکنان، ارائه تسهیلات خرد تا سقف یک میلیارد ریال بدون ضامن و صرفاً با ارائه گواهی کسر از حقوق، تقویت بخش حقوقی و وصول مطالبات از طریق به کارگیری کارشناسان خبره با برنامه‌ریزی هدفمند برای فروش املاک مازاد بانک گوشه‌ای از عملکرد صد روزه هیئت‌مدیره جدید بوده است که آغازگر مسیر بهبود شاخص‌های عملیاتی بانک است.

قیطاسی رعایت قوانین و ضوابط بانک مرکزی و حرکت در چارچوب سیاست‌های اقتصادی کشور را مهم‌ترین رویکرد هیئت‌مدیره در فرایند تعامل با نهادهای بالادستی دانست و تصریح کرد: در مدت کوتاه تصدی مدیریت بانک، با همراهی و حمایت بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند سال 1399 مورد تایید قرار گرفت تا پس از 9 ماه شاهد بازگشایی نماد بانک باشیم.

وی افزود: خدا را شاکر هستیم که صبوری و اعتماد سهامداران به برنامه‌های هیئت‌مدیره کنونی بانک منتج به دریافت مجوز برگزاری مجمع شد، که این اقدام نوید دهنده روزهای امیدوارکننده برای سهامداران و سایر ذینفعان است.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به این که بانک دی بیش از یک میلیون سهامدار دارد که 70 درصد آنها را ایثارگران و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تشکیل می دهند، افزود: بازگشایی نماد دی و امکان معامله آن جزو مطالبات برحق جامعه هدف و سهامداران از هیئت‌مدیره بود که با تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان بانک دی و تصویب صورتهای مالی گام مهمی در این مسیر برداشته شده است و به زودی نیز صورت های مالی شش ماهه نخست سال 1400 بانک نیز منتشر خواهد شد.

در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به سال 1399 مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت و اعضای هیات رئیسه مجمع به سوالات سهامداران و حاضران پاسخ دادند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ