امام رضا علیه السلام ، الگوی بصیرت کامل و برکت و عزت ایران و ایرانیان

کدخبر : 20696

مدیرعامل بانک شهر در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) را تبریک گفت و ایشان را الگوی بصیرت کامل و عزت و برکت ایران و ایرانیان دانست.

متن پیام سیدمحمدمهدی احمدی به شرح زیر است:

اینجانب، فرارسیدن یازدهم ذیقعده، خجسته زادروز میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه السلام را به مسلمانان و معتقدان به اهل بیت نبوت و رسالت به ویژه همکاران مومن و معزز بانک شهر تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای مشتاقان زیارت مضجع مطهر و شریف آن بزرگوار که یگانه گنجینه عظیم و زرین معنویت و شکوه و جلال کشور عزیز ایران است، فیض حضور و دعا و شفاعت آرزومندم.

امام رضا علیه السلام، الگوی بصیرت کامل و تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه و برکت و عزت ایران و ایرانیان است و همچنین آفاق عالم پُراز اخلاص، تقوی، صبر، بصیرت، ایثار و دیگر فضایل بی شمار آن حضرت می باشد.

سراسر زندگی امام هشتم علیه السلام روایت پاکی و زلالی و آزادگی است که از مومنان و عاشقان و ره پویان راه حق و حقیقت دستگیری کرده و به دوستداران خاندان پاک نبوت و طهارت، راهی روشن و مسیری هموار را نشان می دهد و کمال انسان های مومن را فراهم می سازد.

امیدوارم، همکاران توانمند و پرتلاش بانک شهر با تمسّک به ریسمان محکم محبّت به امام رضا (ع) و الگوبرداری از ویژگی‌های منحصر به فرد آن حضرت با انگیزه و قلبی سرشار از مهر به میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین خدمت به شهر و شهروندان، در پناه رحمت و لطف امام هشتم(ع) منشا اقدامات مهم و موثری باشند.

سیدمحمدمهدی احمدی

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

 

روابط عمومی بانک شهر

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ