همزمان با روز جهانی صنایع دستی انجام شد؛

افتتاح 2 نمایشگاه صنایع دستی در جزیره

کدخبر : 20618

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، دو نمایشگاه محصولات صنایع دستی در قشم و درگهان با حضور سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان در آیین افتتاح این نمایشگاه ها گفت: پیشرفت حوزه گردشگری، خلق فرصت های نوآورانه در جهت اشتغال و ساماندهی بازار هنر و صنایع دستی با مشارکت مردم تحقق پذیر خواهد بود.

ایوب زارعی ادامه داد: حوزه تولید، بسته بندی و بازرایابی محصولات صنایع دستی در جزیره قشم نیاز به یک برنامه‌ریزی عملیاتی دارد و با مشارکت مردم به زودی در این حوزه تحول ایجاد می کنیم.

به گفته زارعی موضوعاتی همچون قیمت‌گذاری، طراحی، تحول دیجیتال و ایجاد کانال های توزیع بی واسطه از جمله مهمترین برنامه‌هایی است که در گفت و گو با فعالان این حوزه در حاشیه نمایشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آموزش های علمی و عملی برای ارتقای کیفیت صنایع دستی قشم به زودی آغاز می شود.

بنابراین گزارش، نمایشگاه صنایع دستی درگهان و سیتی سنتر قشم با حضور حجت السلام آخوندی، سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، ایوب زارعی، مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان و فعالان افتتاح شد. همچنین با انجام رای گیری مسئولیتِ داوطلبانه خانه صنایع دستی بانوان نیز به یکی از فعالانِ این حوزه محول شد.

 

روابط عمومی و امور بین‌‍ الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه