معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم

کدخبر : 20518

جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم به منظور بهبود عملکرد آتش‌نشانی و ایمنی در سطح جزیره و بهره‌مندی از مصوبات کمیسیون عمران مجلس برگزار شد.

معاون فنی و زیربنایی سازمان با اعلام این خبر گفت: حوزه آتش‌نشانی در جزیره قشم نیازمند تحول است تا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار آمادگی کامل برا مواجهه با آن وجود داشته باشد.

سیدمحمد قدسی ادامه داد: برگزاری نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با اعضای کمیسیون عمران مجلس به نتایج و مصوبات خوبی منجر شد که می توان از آنها برای ارتقای تجهیزات آتش‌نشانی‌های قشم بهره برد.

وی تصریح کرد: نشست هم اندیشی آتش نشانان نیز با هدف تشریک مساعی برای بهره‌برداری حداکثری از فرصت پیش آمده کمیسیون عمران، اصلاح تشکیلات و ساختار و ارتقای ماشین آلات و تجهیزات برگزار شد.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه ازاد قشم ادامه داد: بررسی چالش های پیش روی آتش نشانان و برگزاری دوره های آموزشی برای آنها از دیگر مسائلی است که در نشست امروز بررسی شد.

قدسی ادامه داد: هم افزایی و همگرایی میان آتش نشانی منطقه آزاد قشم و آتش نشانی های زیرمجموعه شهرداری ها نقش مهمی در ایجاد تحول در این حوزه دارد

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری های نوپای جزیره باید از مصوبات کمیسیون عمران از جمله دریافت تسهیلات کم بهره و تجهیزات از سازمان شهرداری ها برای توسعه فعالیت حداکثر بهره را ببرند و در این مسیر همراه آنان هستیم.

بنابراین گزارش، نشست هم اندیشی امروز با حضور محمد بیات یکی از استادان برتر ملی و بین‌المللی آتش نشانی و آتش نشانان منطقه آزاد و شهرداری‌های قشم برگزار شد.

 

روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه