متروپل آبادان

جنازه عبدالباقی مالک متروپل آبادان | آبادان غرق در عزا

کدخبر : 20194

هویت جسد مالک ساختمان متروپل تایید شد.

به گزارش شمانیوز: برخی رسانه‌ها دیروز اعلام کردند مالک ساختمان متروپل آبادان بازداشت شد، اما امروز دادستان مرکز خوزستان گفته دیروز صرفا «دستور بازداشت» صادر شده بود. برخی رسانه‌های غیررسمی مدعی شدند از سوی منابع محلی به آنها اعلام شده که عبدالباقی متواری شده است؛ اما حالا اعلام شده «حسین عبدالباقی» مالک مجتمع متروپل آبادان، در جریان ریزش ساختمان در محل حضور داشته و جان باخته و هویت جنازه تأیید شده است.

در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد، نماینده ولایت فقیه در استان خوزستان در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جان باختگان حادثه به مردم شهرستان های آبادان و خرمشهر اعلام کرد:چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ در آبادان و خرمشهر عزای عمومی خواهد بود. 

او شب گذشته نیز با پیامی به خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت گفت و برای مجروحان برای مصدومان حادثه آرزوی شفای عاجل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد در این پیام، پیگیری سریع و بدون ملاحظه عوامل و موجبان حادثه را از سوی مسئولان ذی ربط ضروری خواند و تاکید کرد: شناسایی موارد مشابه چه در استان و چه در سایر نقاط کشور برای پیشگیری از تکرار این حوادث تلخ مطالبه عمومی است که امید است به تسویف و فراموشی سپرده نشود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه