رپرتاژ اگهی /

اِج و هیجانی که تمام شدنی نیست

کدخبر : 24272

مسابقات موتورسواری "سوپر اندرو" اِج در فضایی هیجان انگیز برگزار شد.

مسابقات موتورسواری "سوپر اندرو" اِج در فضایی هیجان انگیز برگزار شد.

رشته موتور‌سواری از میان موانع سخت و طاقت‌فرسا یا همان سوپر اندرو یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیز‌ترین شاخه‌های رشته موتورسواری در دنیا به شمار می‌رود این بار نوشیدنی انرژی زا اِج با شعار “انرژی تمام شدنی نیست” این رشته‌ ورزشی هیجان‌انگیز را به قلب یکی از پر رفت‌ و آمد‌ترین مراکز خرید و سرگرمی تهران، مجموعه بام‌لند، آورده تا نشان بدهد که برای این برند، انرژی واقعا تمام شدنی نیست!

f645648a-3cfb-430e-bf81-b64a833ce417

در مسابقات موتورسواری سوپر اندرو اِج که با استقبال چشمگیر علاقمندان به این رشته ورزشی مواجه شد حدود ۳۰ ورزشکار حرفه‌ای در حوزه موتورسواری سوپر اندرو، از سراسر ایران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به نفرات برتر این مسابقات، جوایز ارزنده‌ای از طرف برند اِج اهدا شد تا در کنار لحظات جذاب و هیجان‌انگیزی که موتورسواران ایجاد کردند، خاطرات به یادماندنی هم برای ورزشکاران و هم برای تماشاچیان خلق شود.

نوشیدنی انرژی زا اِج که از سال ۱۳۹۸ با طعم های متنوع و متمایز وارد بازار کشور شده است با برخورداری از کافئین، عصاره جنسینگ، ویتامین های B3, B5, B6,B2  و B12   همراه همه افرادی است که در تمام لحظات زندگی خود به دنبال فعالیت و هیجان هستند.

 

همزمان با این مسابقه، اج با طعم زغال اخته هم به بازار عرضه شد تا در کنار طعم‌های کلاسیک، کاکتوس، میوه‌های جنگلی, بدون قند و موهیتو تنوع کم‌نظیری را در بازار از یک برند انرژی‌زا تجربه کنیم.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری رصدورزشی مسئولیتی بابت آن ندارد . 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه