کدخبر : 6355

پدر داماد، قبل از مراسم عقد عاشق عروسش شد و به خاطر همین موضوع مراسم عروسی را به سه ماه بعد موکول کرد.

رکنا در 16 مهر 98 نوشت : این خبر که به نقل از یک سایت در رسانه های مجازی منتشر شده بود، بعد از پیگیری‌های خبرنگار شهرآرا، سرپرست دادسرای ناحیه ۴ مشهد گفت: این پرونده مربوط به ۱۰ مهرماه سال ۹۶ بوده که در همان زمان این پرونده به قید فوریت در دادسرای ناحیه ۴ به ریاست قاضی دشتبان رسیدگی می‌شود.
 
 
 

وی خاطرنشان کرد: کیفرخواست مربوط به این پرونده که آدم ربائی و تجاوز در آن بود، موضوع در دادگاه کیفری یک بررسی شده است.

 

بر اساس این خبر، در ۱۰ مهرماه سال ۹۶ یک خانواده سه نفره از سوی آشنایان خود برای تفریح به باغی در روستای عارفی در اطراف مشهد دعوت شده بودند که وقتی اعضای این خانواده به باغ می‌روند، پدر خانواده به همراه دخترش توسط متهمان زندانی شده و زن خانواده مورد تجاوز قرار می گیرد.

 

 

ماجرا چه بود؟

حجت الاسلام سید جواد حسینی، معاون دادستان مشهد در دهم مهرماه سال 96 به خبرنگاران گفت: اواخر تیر ماه سال 96 یک خانواده سه نفره از سوی آشنایان خود برای تفریح به باغی در روستای عارفی در اطراف مشهد دعوت شده بودند.

وی اظهار کرد: وقتی اعضای این خانواده به باغ می رسند، پدر خانواده به همراه دخترش توسط متهمان زندانی شده و زن خانواده مورد تجاوز قرار می گیرد.

وی گفت: با اعلام این موضوع و ادعای زن 35 ساله مبنی بر تجاوز چهار نفر به وی، تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

حجت الاسلام حسینی افزود: با سرنخ های به دست آمده سرکرده متهمان که یکی از عوامل تجاوز بود در مشهد دستگیر شد.

وی اظهار کرد: در این ارتباط سه نفر دیگر نیز دستگیر شدند که یکی از آنها از عوامل تجاوز به زن جوان بوده و 2 نفر دیگر مدعی بودند که مشروب برای آنان تهیه می کرده اند.
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  سلام چراجلوی تجاوزوخیانت گرفته نمیشه مابایدازترس بیرون نریم که تجاوزمیشه وجلوی خیانت کارگرفته نمیشه خواهشنارسیدگی کنیداگراینجورباشه به بچه های 2 الی 5 ساله هم رحم نمیکنن خواهشناکسی که خیانت کردبایدازادباشه مجرم همیشه ازاده وشاکی بایدبالای محکوم بشه خواهشنادردادگاه شهریارهمینجورپرونده میبندد چرادلیلش چیه رسیدگی نمیکنن ولی دردادگاه تهران رسیدگی میشه ممنونم میشم به کارمردم رسیدگی کنید

 • ناشناس
  2

  خبرها همش تجاوز

 • طاها
  0

  حیوان هم چنین کارنمیکنه حیوان درروزقیامت شکایت خواهد کرد چه نام من بدنام کردی چه قدرکثافت کاری زیاد شده احی هرچیزی حدی داری حدودی داره

 • م،ر.ع،ی
  0

  خوشبخت کسی است که وقتی کسی در خانه اش را می زند بداند کیست.

آنچه دیگران میخوانند :
  ‍‍‍
  روی خط رسانه