کدخبر : 5811

ظاهرا آقای سرمربی که نتایج خوبی هم با تیم باشگاهی‌اش گرفته بود، کار‌های عجیبی می‌کرد. براساس شنیده‌ها، سرمربی معروف، باشگاهش را مجبور کرده بود تا چندین بلیت CIP برای او تهیه کنند تا در اختیار دختران اسپانیایی مدنظرش قرار بدهد

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از  فرهیختگان:  برخی مربیان، بازیکنان و حتی مدیرعامل‌های باشگاه‌ها گاهی اتفاقاتی را رقم می‌زنند که نمی‌توان از کنار آن‌ها به راحتی گذشت.

«فساد اخلاقی»؛ این کلید واژه‌ای است که در دنیای فوتبال آن را به وفور شنیده‌ایم. از گراهام تیلور، سرمربی پیشین تیم ملی انگلیس که به نوشته روزنامه گاردین، متهم به آزار جنسی جوانان بود تا بری بنل که متهم به کودک آزاری بود و محاکمه هم شد. فساد‌های اخلاقی در دنیای فوتبال البته صرفا به انگلیس محدود نمی‌شود، در ایران هم گاهی صحبت‌هایی شنیده می‌شود که نه می‌توان آن‌ها را نوشت و نه می‌توان سکوت کرد.

برخی مربیان، بازیکنان و حتی مدیرعامل‌های باشگاه‌ها گاهی اتفاقاتی را رقم می‌زنند که نمی‌توان از کنار آن‌ها به راحتی گذشت. سال ۹۴ وقتی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ منتشر شد جنجال‌های بسیاری ساخت. در بند «ز» آن گزارش از وجود روابط ناسالم و غیراخلاقی صحبت‌هایی به میان آمده بود. در این سال‌ها البته صحبت‌هایی از این دست بسیار مطرح شده، اما درگیری جامعه با موضوعات معیشتی، سیاسی و اجتماعی باعث شده به این موارد کمتر رسیدگی شود.

 

 

بلیت CIP برای خوشگذرانی

بحث فساد اخلاقی سرمربی و دستیاران خارجی سابق یک باشگاه پرطرفدار تهرانی این روز‌ها از گوشه کنار شنیده می‌شود. شنیده‌هایی که البته جزئیات آن‌ها عجیب و غریب است. ظاهرا آقای سرمربی که نتایج خوبی هم با تیم باشگاهی‌اش گرفته بود، کار‌های عجیبی می‌کرد. براساس شنیده‌ها، سرمربی معروف، باشگاهش را مجبور کرده بود تا چندین بلیت CIP برای او تهیه کنند تا در اختیار دختران اسپانیایی مدنظرش قرار بدهد و آن‌ها را به تهران بیاورد تا در هتل محل اقامتش از آن‌ها پذیرایی کند! باشگاه مذکور هم که تحت فشار هواداران قرار داشت مجبور به قبول این کار شده بود.

شاهدان البته یک اتفاق جالب دیگر را هم نقل می‌کنند، ظاهرا روز قبل از یکی از مسابقات، آقای سرمربی که خانواده‌اش هم در تهران نبودند تصمیم می‌گیرد از یک دختر پذیرایی کند و هتل به او اجازه این کار را نمی‌دهد که سرپرست باشگاه مجبور به پادرمیانی می‌شود. حتی می‌گویند سرمربی جنجالی مذکور تصویری عریان از خودش را برای یکی از دختران فرستاده و این تصویر دست یکی از بازیکنان رسیده و او هم عکس را به باشگاه داده است؛ بازیکنی که یکی از نفرات مورد غضب سرمربی وقت تیم بود!

به جز سرمربی، اما دستیاران او هم از این‌گونه کار‌ها بی‌نصیب نبودند. ظاهرا آن‌ها هم اجازه داشتند چند بلیت را در اختیار دختران خارجی قرار دهند و آن‌ها را به تهران بیاورند. دخترانی که البته با عنوان «همسر فلان مربی» به تهران می‌آمدند! شنیدن جزئیات چنین اتفاقاتی بدون شک آزاردهنده است به‌ویژه آنکه بدانیم وضعیت تیم مذکور هم از نظر مالی چندان مساعد نیست و بدهکاری فراوانی به سرمربیان، بازیکنان و حتی هتل‌ها دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • کیوان
  0

  خاک بر سر فدراسیون فوتبال ومسولانش

 • فریبا
  1

  ما که نفهمیدیم کالدرون بوده ! تعجب ار آقای انصاریفر !!!

 • ناشناس
  0

  پول بیت الماله و روانیهایی که حاضرن به هر قیمتی تیم دولتیشون قهرمان بشه ؟؟؟ آقا شما تا ابد قهرمان ایرانید لطفا پول ملتو حیف و میل نکنید بدین چند تا کارخونه بزنن ملت برن کار کنن ؟ تیم دیگری هم خواست نایب قهرمان بشن برن از جیب خودشون سرمایه گذاری کنن ؟؟؟

 • سولار
  1

  بهترین گزینه برا سرمربی ایران علی دایی

 • محمد
  1

  نظر آقای طباطبایی قابل احترامه ولی آقای دایی گزینه مناسبی برای سر مربی گری نیست . دیگه خر نمیشیم . ثانیا مگه آقای دایی تو تیم های باشگاهی چه کار کرده که بتونه واسه تیم ملی هم کاری بکنه
  سرمربی باید در بین مردم محبوب باشه تا مردم حمایتش کنند

 • بهرام
  0

  استراماچونی و فتحی باید اعدام بشن!!!

آنچه دیگران میخوانند :
  ‍‍‍
  روی خط رسانه