کدخبر : 5363

در تاریخ پانزدهم مرداد ماه امسال زنی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأموران اعلام کرد که پانزدهم مرداد ماه فرد ناشناسی وارد منزلش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

ایسنا نوشت: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد افغانی که دوبار به خانه‌ زنی در یوسف‌آباد تهران مراجعه و به وی تجاوز کرده بود، هنگام سومین اقدامش برای تجاوز خبر داد.

 

در تاریخ پانزدهم مرداد ماه امسال زنی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأموران اعلام کرد که پانزدهم مرداد ماه فرد ناشناسی وارد منزلش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

 

در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت جنسی و به دستور شعبه5 دادگاه کیفری یک استان تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت 4:30 روز 15 مرداد ماه فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب در حال استراحت بودم حمله ور شد. او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک کنم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

 

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: در ساعت یک بامداد روز یازدهم مرداد ماه نیز درحالی‌که در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.

با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد که با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه ، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند ، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکیه، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی در ساعت سه بامداد 21 مرداد ماه فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکیه بالا رفته و وارد حیاط خانه شد. این شخص پس از ورود به داخل حیاط ، به سمت ورودی ساختمان حرکت می کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط شد که بلافاصله پا به فرار گذاشت اما قبل از هرگونه اقدامی برای خروج از خانه  با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر شد.

این فرد پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و برای انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم حامد . ک 24 ساله  و از اتباع کشور افغانستان در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو فقره آزار و اذیت همراه با تهدید شاکیه اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: حدودا دو هفته پیش ، به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم ؛ در طول این مدت بیکار بودم و شب ها در پارک می خوابیدم . چند روز پیش در حال پرسه زنی در منطقه یوسف آباد بودم که دیدم در خانه‌ای باز است ؛ وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم، پس از ورود به داخل خانه شاکی را تنها در خانه دیدم ؛ به سمت او حمله ور شده ، گلویش را گرفته و به او گفتم که اگر صدایت در بیاید ، تو را خواهم کشت و ... .چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم،  این‌بار در حیاط قفل بود، از بالای در وارد حیاط شدم نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آن را زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم . از نردبان بالا رفتم ؛ توری پنجره را پاره کرده و وارد ساختمان شدم،  شاکیه روی تخت خوابیده بود که مجددا به سمت او حمله ور شده و... . امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم که دستگیر شدم.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در ادامه رسیدگی به این پرونده و به منظور شناسایی سایر جرایم ارتکابی مشابه، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شده است، لذا از کلیه شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند  و اطمینان داشته باشند که هویت و اظهارات آنها نزد پلیس کاملا محرمانه و محفوظ خواهد بود.

 

wbnrkoRCRrBV

انتشار تصویر با دستور قضایی انجام شده است
  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • جواد. قزوین
   10

   چرا تباهکاران ایرانی رو چهره نشان نمی دید

   • مهرداد
    6

    این شخصی که نوشته چرا تباهکاران ایرانی روچهره نشان نمیدید ازلهجه وطرز حرفاش مشخصه یه موش کثیف افغانیه

   • ناشناس
    3

    افغانستان پر از این کثافت است

  • مصطفی
   1

   سزای تجاوز به عنف اعدام است لطفا در ملا عام و برای درس عبرت

  • روح الله
   2

   بیش از دوازده ساله فقط وفقط به گوشم میخوره افغانی تجاوزکرده به ایرانی، این سگ حرومزاده رو فورا اعدام کنید تا هبچ اشغالی جرآت تجاوز به ایرانی روبه خودس نده، مخضوصآ این موشهای بوگندوی عوضی که بوی لجن میدن یه مشت افغانی عقده ای مریض کراکی بیشعور هرزه.

  • اخ چرا با این اافغانی از ایران پاک نمیکنید اخ چرا به ناموس ایرانی این افغانی کثیف این کار کند
   3

   افغانی هایی کثیف

  • وطن
   2

   کثافت افغانی

  • ناشناس
   2

   افغانی نجس رازودتر اعدام کنید بقیه کثافتها را از ایران زودتر اخراج کنید

  • نازنین
   1

   فقط اعدام درس عبرت شه برای دیکران

  • ناشناس
   0

   این بی ناموسای افغانی کثیف تا کی میخوان تو این مملکت بمونن چرا بیرن نمیندازید این کثافتارو

  • امير
   0

   توروخدا تجاوز به عنف، وزنا باشوهردار را در انزار اعدام کنید تا درس عبرت شود برای دیگران

  • ارسی
   2

   به اندازه کافی خبر منفی در جامعه است لطفاً از پخش اینجور خبرها دوری کنید.

  • احمد
   6

   هرکی کثافت میگه خودش کثافت اما جنایت کار باید در مله عام اعدام بشه

  • جواد
   1

   خیالتون راحت بچه ها توی زندون از خجالتش در میان .
   حرومزاده

  • امیر
   0

   خبراعدام این کثافت مفیدتراست

  • سامیار
   0

   بیکار بودم سری به سایت دیوار زدم استخدام وکار نوشته بود کارگر لازم داریم ایرانی ۲ تومن حقوق،افغانی ۳تومن به بالا ،نتیجه اش میشه این کارا.

  • منصور
   0

   این افغان نجس باید اعدام بشه فوری
   باید داد یک سگی بهش تجاوزکنه

  • ناشناس
   0

   کم خودمون بدبختی داریم این کثافت های افقانی را کجای دلمون بگذاریم من نمی دونم چرا این مسولین یه فکر اساسی نمی کنند کشور را از وجود این ها پاک کنند که فقط توی همه این سال ها جز بدبختی چیز دیگه ای برای مردم ما نداستند

  • ناشناس
   3

   چرا توهین میکنین فحش میدین به افغانیا مگه همه مث همن هرکی هرفحشی میده خودشه و هفت جدوابادش

   • انسان
    3

    اوناییکه به نژادیک ملت فحش وناسزامیدن ازاون افغانی بدترن شماخودتون شناگرای ماهریداگه اب گیرتون بیاد،یه نفرجرم مرتکب شده،بقیه چرافحش میخورن،اگه انسان باشیدمیفهمید همه خوب وهمه بدنیستن هرکی ذاتش خرابه جنایت میکنه ربطی به نژادنداره

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه