کدخبر : 5349

الهام ستاکی مجری سابق شبکه صدای آمریکا است که توسط مهدی فلاحتی مورد تجاوز قرار گرفته است و مشکلات روانی پیدا کرده است.

عصرجهان نوشت:  الهام ستاکی مجری سابق شبکه صدای آمریکا است که توسط مهدی فلاحتی مورد تجاوز قرار گرفته است و مشکلات روانی پیدا کرده است. در یکی از جنجالی ترین اتفاقات تلویزیونی مهدی فلاحتی مجری شبکه VOA بارهای به الهام ستاکری تجاوز جنسی کرده است که در این مطلب فیلم توضیحات الهام ستاکی در مورد تجاوز را مشاهده می کنید.


ماجرای ازدواج جنجالی فریبا نادری با شاهرخ استخری لورفت + فیلم و بیوگرافی


 

hasan-reivandi-6 - Copy - Copy

 

تجاوز به الهام ستاکی مجری زن صدای آمریکا توسط همکارش مهدی فلاحتی در شبکه صدای آمریکا و جلوی دیدگان همکاران اتفاق افتاده و با بی توجهی مدیران VOA  به اخراج الهام ستاکی ختم شد .

الهام ستاکی که مدت ها پیش در برنامه روی خط شبکه صدای آمریکا به همراه مهدی فلاحتی برنامه اجرا میکرد پس از مدت ها زبان گشود و از اتفاقاتی دردناک در صدای آمریکا گفت .

الهام ستاکی مجری زن VOA از دعوت های مکرر مهدی فلاحتی از وی که با منظور بوده است گفته و اینکه همیشه از بیرون رفتن با وی بیزار بوده .

مهدی فلاحتی که این روزها در VOA به بررسی پرونده های علیه ایران میپردازد بهتر است نگاهی به پرونده خود نیز بیاندازد

مهدی فلاحتی در برنامه های متعددی به الهام ستاکی پیشنهاد بیرون رفتن که اینگونه که از صحبت های الهام ستاکی مشخص است بیرون رفتن با منظور میداده که با پاسخ منفی الهام ستاکی رو به رو میشده .

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx - Copy

 

مهدی فلاحتی چندین بار نیز به بهانه های مختلف به الهام ستاکی نزدیک شده و بدن الهام ستاکی را لمس کرده است .

الهام ستاکی که از این وضعیت و رفتار غیرحرفه ای مهدی فلاحتی خسته میشود به مدیر تولید شبکه صدای آمریکا موضوع را گفته و درخواست برخورد با مهدی فلاحتی را میکند .

مدیر تولید هم کمکی به الهام ستاکی نکرده و شکایت رسمی را راه چاره این مشکل اعلام میکند .

مهدی فلاحتی که از موضوع شکایت مطلع میگردد برای انتقام گیری چند بار به الهام ستاکی تعرض کرده و لباس و بند سوتین الهام ستاکی را کشیده و باز میکرده که الهام ستاکی را برهنه کند .

الهام ستاکی که با تعرض مهدی فلاحتی رو به رو میشود سر وی داد میکشد اما مهدی فلاحتی میخندد و میگوید کسی بدن برهنه الهام ستاکی را ندیده .

الهام ستاکی شکایت میکند اما نفوذ مهدی فلاحتی و شبکه صدای آمریکا که یک شبکه دولتی آمریکا به حساب می آید اینقدر بالا بوده که هیچ وکیلی از الهام ستاکی حمایت نکرده و در نهایت الهام ستاکی اخراج میشود .

در این ماجرا جمشید چالنگی و ماه منیر رحیمی مجریان شبکه صدای آمریکا نیز به نفع الهام ستاکی شهادت دادند که هر دوی این مجریان با سرنوشت اخراج و مشکلات کاری رو به رو شدند.

انتشار این خبر در رسانه‌های عرب‌زبان و توئیترهای این رسانه‌ها و نیز کاربران عرب بازتاب گسترده‌ای داشت که به چند نمونه از آنها در این گزارش اشاره می‌شود.

هفته‌نامه «وطن» که هفته‌نامه‌ای مستقل است و در آمریکا به چاپ می‌رسد ، نیز نوشت: کاربران شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و توئیتر فایلی ویدئویی از مجری ایرانی « الهام ستاکی» که در صدای آمریکا کار می‌کرده، منتشر کردند و مجری مذکور در این ویدئو فاش می‌کند توسط همکارش «مهدی فلاحتی» مورد تجاوز قرار گرفته است.

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

روزنامه اینترنتی «صدی» عربستان، وبگاه «الغد‌نیوز»،«نبض حضرموت»،«المرصد»،«ارم‌نیوز» امارات و«المدینه»  هم این خبر را بازتاب داد و اعلام کردند: الهام ستاکی مجری صدای آمریکا فاش کرد همکارش وی را در محل کار مورد تجاوز قرار داده است.

ستاکی گفت: پس از اینکه من از فلاحتی شکایت کردم ، از صدای آمریکا اخراج شدم اما فلاحتی همچنان در این شبکه کار می‌کند؛ مدیران ارشد صدای آمریکا برخی دیگر از کارمندان را به دلیل اینکه به نفع من شهادت دادند، از کار اخراج کردند.

 

20165231425741110a

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • بیژن
   2

   این مسائل در کشوری مثل آمریکا کاملآ منتظره وعادی است.سرکار خانم ستاکی دلش میخواست که اینطور بشود وشد.اگرنمیخواست شکایتش را مصرانه وباجدیت پیگیری میکرد

  • ناشناس
   1

   تجاوز مساوی با عدام عالی میشد

  • اینم
   4

   اینم مثل سعید طوسی کرده خخخخ

  • بهرام
   3

   دروغ که کنتر نمیندازه!

  • ناشناس
   3

   بر پدر پدرسگ آدم دروغگو لعنت.چون داره روشنگری میکنه میگن بی ناموسی کرده.تازه مگه به زور کرده.

  • ناشناس
   3

   رفته جای که فرهنگشون کل مملکتشون اینطور ه‍ست .توقعی نباید داشته باشه حالا یک مقدار زورکی بوده .

  • حسن
   6

   مهدی فتاحی بد جوری کشته میشه ؛ کسی ک وطن فروشه چه انتظاری باید داشت کسی ک ب زن وخانواده اش خیانت کنه صد در صد خانواده هم کار او را میکنن شکی نیست ؛ اونا هم ب آمریکاییها میدن این چرخش منظم روزگاره

  • سید یعقوب
   5

   کسی که وطن فروشی کرده.هرکاری ازش بر میاد.وقتی کش شلوارش شله ..........

  • محمد
   4

   این که به همه داده حالا به همکارش هم داد چیز طبیعی بین این حرامزاده ها

  • محرم میرزایی
   0

   اگر این خانم آنقدر به عفت وعصمت پایبند بود چرا وطن خود را ترک مینمود وبدون رعایت حجاب که شان وشخضیت هر بانوی متعهد به عصمت وپاکی ومانع مشاهده اندام محرکه زن توسط مردان بوالهوس میشودسالها در کنار مردان فاسدی چون فلاحتی مشترکا برنامه اجرا میکردند وتازه وضعیت آمریکا واروپا ازتمام فیلمهای مستهجن آنها معلوم است چگونه کشور خود راکه همواره حیثیت وعفت بانوان را نصب العین قرارمیدهد رها نموده وبه کار در آمریکا که فسآد درآنجا موج میزند پرداخته

  • ناشناس
   3

   قشنگ معلومه دروغه.همش براخراب کردن یه فردهست.من که فقط اینوفهمیدم

  • جعفر
   0

   خانم ستاکی بیادایران ازآقای فلاحتی شکایت کنه به سه شماره مجرم راقصاصش میکنندکه دیگرهوس تجاوزنکنه

  • ناشناس
   1

   اره دیگه میخوان بدنامش کنن بهش تهمت میزنن تازه یارو ادعا نداره من ادم مقیدی هستم و ریش بزاره و غیره

   بعدش تو خارج همه چیز طبق قانون هست هیچ کس نمیتونه از منصبش استفاده کنه مگه ندیدین ترامپ رو استیضاح کردن  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه