کدخبر : 4706

دو مرد شیطان صفتی که دختر 17 ساله ای را جلوی چشمان همسرش اذیت کرد و مورد تجاوز قرار داد .

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از تالاب ؛ جوان شیطان صفتی که با همدستی یکی از رفقا و دایی‌اش دختر 17 ساله ای را مقابل چشم‌های نامزدش مورد تجاوز جنسی قرار داده بود، بازداشت شد.


تجاوز وحشیانه و جنجالی به یک معلم جوان در تهران + جزئیات حادثه


تجاوز به دختر 17 ساله در مقابل چشمان نامزدش در آبادان

عصر دوشنبه 22 خرداد ماه امسال بود که دختر نوجوانی همراه خانواده اش پای در اداره پلیس گذاشت و از سناریوی سیاه 3 جوان شیطان صفت پرده برداشت.دخترجوانی همراه با پدر و مادرش به اداره پلیس رفت و از این سه پسر جوان شکایت کرد.

ماموران دریافتند این دختر 17 ساله در منزل مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده ودر حالیکه همسرش نیز حضور داشته، از طرف این سه مرد مورد حمله و آزار و اذیت جنسی قرار گرفته و 3 مرد شیطان صفت پس از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر 17 ساله اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل منزل کرده اند.

بدین ترتیب بازپرس محسن پور عسکر دستور مخصوصاً برای بازداشت عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد. کارآگاهان در گام اولیه با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که یکی از شیاطین مهدی 21 ساله از شرورها و متهمان پیشینه دار آبادان هست.

همین کافی بود تا تجسس ها برای دستگیری این متهم کلید زده شود تا این که روز 27 خرداد ماه مهدی که نیت داشت در «خیابان اروسیه» بلوار ولایت آبادان دست به کیف قاپی بزند از سمت ماموران بازداشت شد. مهدی ابتدا خودرا بیگناه می‌دانست اما وقتی در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

Mcvo6EQHcKkP

روز 28 خرداد ماه مهدی برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پور عسکر در شعبه سوم قرار گرفت و گفت: شب حادثه در منزل دایی ام که ابوذر نام دارد در حال استراحت بودم که به سراغم آمد و از دختر 17 ساله که درهمسایگی شان زندگی میکند تعریف کرد.

وی افزود: از حرف های ابوذر شنیدم که دختر 17 ساله پدر و مادرش در شهر دیگری زندگی می‌کنند و وی به خاطر بیماری مادربزرگش به آبادان آمده و مدتی هست که مادربزرگش تحت درمان قرار دارد و دختر نوجوان در منزل تنها هست ولی برخی اوقات پسر جوانی سوار بر خودروی پراید در جلوی منزل شان توقف میکند و به منزل دختر 17 ساله میرود.

مهدی ادامه داد: درحالیکه همسر دایی و فرزندش در منزل خواب بودند اما ابوذر دست بردار نبود و تا ساعت 5 صبح با من حرف زد تا این که با اصرارهای ابوذر تصمیم گرفتیم با همدستی 3 تن دیگر از دوستانمان وارد منزل دختر نوجوان شویم و وی را در برابر چشمان پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار دهیم.

این جوان شیطان صفت گفت: در حالیکه همگان چاقو به دست بودیم از بالای دیوار وارد منزل شدیم و ابتدا پسر جوان را هدف کتک کاری قرار دادیم و آنگاه به سراغ دختر 17 ساله که گویا سرگرم درس خواندن بود رفتیم ودر حالیکه پسر جوان میخواست دست از سرشان برداریم متوجه شدیم که وی نامزد رسمی دختر نوجوان هست.

راه بازگشت نداشتیم و وادار شدیم نقشه مان را عملی کنیم ودر حالیکه نامزد این دختر جوان رابا چند ضربه چاقو مجروح کرده بودیم، همگان به صورت جداگانه اقدام به تجاوز جنسی دختر 17 ساله کردیم.

4

مهدی ادامه داد: زمانیکه نیت خروج از منزل را داشتیم دست به سرقت وسایل با ارزش داخل منزل کرده و پا به فرار گذاشتیم. وی گفت: فکر میکردیم دختر 17 ساله و نامزد جوانش از ترس آبرویشان ماجرا رابه پلیس گزارش نمی‌کنند اما چند روزبعد متوجه شکایت آن ها شدیم و تصمیم به فرار گرفتیم.

این جوان شیطان صفت گفت: ما روز حادثه 5 نفر بودیم و نمیدانم چرا دختر 17 ساله و نامزدش ادعا میکنند ما فقط 3 نفر بودیم.

نامزد دختر 17 ساله این سناریوی سیاه در برابر چشمان وی به ایفا رسیده بود به بازپرس پرونده گفت: همسرم در منزل تنها بود که برای سرکشی به دیدنش رفتم و پس از چند ساعت به منزل مان برگشتم که در بین راه متوجه جاماندن ریموت منزل پدرم در منزل نامزدم شدم, و بهمین خاطر مجدد به آنجا بازگشتم.

وی افزود: هنوز لحظاتی نگذشته بود که این جوان همراه دو مرد دیگر وارد منزل شدند و با تهدید چاقو قمه مرا مجروح و نامزدم را مورد آزار و اذیت شیطانی خود قرار دادند.

در ادامه نسرین که شرایط روحی سختی را میگذارند ودر حالیکه اشک می ریخت به بازپرس پورعسکر گفت: شب حادثه من در حال درس خواندن بودم که 3 مرد با تهدید چاقو وارد منزل مان شده و پس از کتک کاری مرا هدف آزار و اذیت جنسی قرار دادند و آنگاه وسایل با ارزش منزل مان رابه سرقت بردند.

3

دراین مرحله بازپرس پرونده دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گیرد و تجسس ها برای بازداشت دیگر همدستان این جوان شیطان صفت ادامه شروع شد.

به گزارش تالاب کارآگاهان در ادامه با دقت به اطلاعاتی که به دست آورده بودند توانستند مخفیگاه یکیدیگر از متهمان پرونده که محمد نام دارد را شناسایی کنند. همین کافی بود تا محمد ساعت 6 صبح دیروز در حالیکه سرگرم مصرف مواد در مخفیگاهش بود در منطقه ایستگاه 10 قدس دستگیر شد. بنا به این گزارش، تحقیقات فنی برای دستگیری طراح و متهم اصلی این پرونده که ابوذر نام دارد در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • محمد مرشدلو از مشهد
   2

   فقط اعدام کنید این شیطان صفتان را خدا انشاالله اینها رو به شکل میمون در بیاورد اینها انسان نیستن حیوانن

  • ناشناس
   0

   خدا لعنت کنه اینجورادمها رو اینا حروم زاده هستن

  • سلام
   0

   ادام کنید

  • بیژن
   1

   حکم اسلام این است که آنان را در گودالی قرار دهند وبا سنگ هایی که اندازه آن یک مشت بسته است را سنگسار کنند تا بمیرند
   خواهید دید که دیگر کسی جرئت چنین کاری را نخواهد کرد
   اشکال جامعه ما این است که حدود الهی بطور صحیح دران انجام نمی‌شود ویا اصلأ نمی شود

  • مهدی رمضانی اصفهان
   2

   قاضیِ محترم پرونده ومخصوصاً آیت‌الله رئیسی را به جانِ آقا امامِ‌زمان ( عج) قاسم میدهم فقط اعدام ، اعدام ، اعدام

  • بهرام ازآهنگ
   0

   فقط اعدام کنید آنها که لکه ننگ جامعه هستند باتهدید چاقو حتما قبلا هم این کارو کردن

  • شهروند
   0

   این حروم زاده ها بایستی اعدام شوند.

  • Hasan
   0

   این کثافت های ملعون رابایدبه سبک داعش بکشن این کفتارهای کثیف راباید فقط زنده درآتش سوزاند

  • میلاد
   0

   این آشغال هاحیف روزمین باشن اعدامش کنید

  • شهید
   0

   سلام
   بدترین حالت ممکن باید عذابشان داد
   لعنت بر شرافتتان

   • مست قلندر
    0

    از دستگاه عادل قضایی تشکر می کنم که بعد از هشت ماه هنوز عاملین جنایت را مجازات نکرده اند انشا ا..

  • سرباز وطن
   1

   فقط اعدام شان کنید

  • ناشناس
   1

   اعدام فقط اعدام

  • Mahmoud Ebrahimi
   0

   فقط اعدام جواب میده،ان هم چند اعدامه،تا درس عبرتی باشد برای ارازل و اوباش.

  • شهروند
   2

   وجدانأقوه قضاییه غیرت به خرج بده تادرس عبرتی بشه برای همه...
   ۱-قصاص برروی مجرمین
   ۲-برروی خانواده مجرمین(خواهر،مادر،دختر،همسر)
   ۳-اعدام درمحل جرم
   ۴-معرفی خانواده مجرمین به جامعه،،که جامعه آدمهای کثیف رو ازتمیزتشخیص بدن...
   ۵-اششدمجازات هااااا...
   و...

   • 5

    احسنت

  • ناشناس
   1

   تنها راه تنبیه وعبرت آموز برای دیگران اعدام است وهیچ. فقط فقط فقط اعدام اعدام اعدام درملاء عام

  • بارانا
   0

   بی شرفها....اعدام هم کمه برا اینا...

  • شاهی
   0

   سلام قاضی باید اعدام هرسه نفر را امضا کرده و جلو چشمان مردم به دار آویخته شوند تا درس عبتی به دیگر خلاف کارها شود مردان بی غیرت اگر زن اون ها بطور میکردن خوشحال میشدند بی همه چیزها قانون باید پوست اون هارا زنده زنده بکند ونمک بی ید بریزد به زخم هاشون

  • خان
   1

   اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام وااااااااااااای بجنبید درنگ جایز نیست این یک صفتها زنده بودنشان حرام و گناه کبیره است

  • ناشناس
   0

   فقط اعدااااااام

  • رضا ئی نسب از بوانات فارس
   0

   اینها همان بی صفتها ئی هستند که تا یک خبر بهشون میرسه میریزند تو خیابونها وآشوب بپا میکنند .اینها که به ناموس مردم بی حرمتی میکنند هیچ ناراحت نیستند که یک داعشی به ناموسشان تجاوز کند اینها همان سران فتنه هستند که فکر میکنند امریکا بدادشان میرسه. اینها باید از روی زمین برداشته شوند. ممنونم.

  • ناشناس
   0

   سلام این حیوانها خوک صفت اعدام بایست گردند

  • هموطن
   0

   بر اساس قانون تجاوز به عنف،مجازاتش اعدامه،اعدام،اعدام

  • ناشناس
   0

   شما را بقران شما را بناموس تون شما را به خون هرچی شهیدن قسم همه رو اعدام کنید این ها انسان نیستن بهشون رحم نکنید چون اگر ازادبشن چ بسا ک بدتر از این ها نکنن خیلی ممنونیم از همه ی شمایی ک امنیت واسایش ما را تامین میکنید خدا بهترین اجر وپاداش بهتون میده شک نکنید چون شما بهترین هستین ارزوی سلامتی دارم برای همه ی کسانی ک باعث این امنیت وارامش این سرزمینن بهتون افتخار میکنم ومیبالم خداوند نگهدارتان باشه همیشه التماس دعا دارم

  • دکتر. متین
   1

   چقدر کثیف هستند این آدم هایی که با آبروی ناموس مردم بازی می‌کنند باید تیکه تیکه بشن. با اعدام نمیشه باید آبروی خانواده خودشان هم برود تا درس عبرت بشه برای سایرین...

   • مهدی
    0

    فقط اعدام بدون معطلی و دیه الباقی چون همه مجرم و خطاکار و مستحق سنگسار هستند.

  • ناشناس
   0

   تومغز اینجور آدما چی میگذره که دست به چنین کارهایی میزنن.واقعآ زنده بودن اینجور آدمایی برای مملکت جز بدبختی هیچ چیزی نداره.زودتر اعدامشون کنید.

  • بهرام خسروی کیا
   0

   اینها نتیجه آنتن ماهواره که باعث از بین رفتن امنیت ناموسی این کشور شده راهش اینه گروههای با لباس شخصی در میان این جوانهای که در جامه دنبال خلافکاری هستن نفوز بدن تا از این جنایتها جلو گیری بشه

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه