ماشین لاکچری لیلا بلوکات سوژه رسانه ها شد + تصاویر

کدخبر : 15294

لیلا بلوکات بازیگری که با ایفای نقش در سریال یوسف پیامبر در میان مخاطبان تلویزیون محبوب تر شد . لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگری که با ایفای نقش در سریال یوسف پیامبر در میان مخاطبان تلویزیون محبوب تر شد . لیلا بلوکاتآخرین بار با سریال زمانی برای عاشقی به کارگردانی محمدحسین لطیفی در تلویزیون جلوی دوربین رفت و پس از آن دیگر لیلا بلوکات در هیچ کار تلویزیونی دیده نشد.تبریک   لیلا بلوکات برای خواهرش را در پایین مشاهده می کنید .

 

لیلا بلوکات   : I’m so proud that the two of you have found love, peace and home in each other! Love you, sister

من افتخار می کنم که شما دو نفر عشق، آرامش و خانه را در کنار هم پیدا کرده اید. دوستت دارم خواهر! آرزوی خوشبختی و آرامش در کنار هم براتون خواستارم و ممنونم از همه همراهان در این سفر که از هر جایی خودشونو رسوندن به این مراسم که به علت همسر محترم خواهرم که ایرانی نیستن در ایتالیا برگزار شد و جای بسیاری از عزیزان و اقوام خالی بود.

 

 

sister-leila-blockats-wedding-600x727

دوری پنج ساله  لیلا بلوکات  از تلویزیون به شایعه ممنوع التصویری او دامن زد و با حواشی زیادی همراه بود. این بازیگر کشورمان به بهانه پخش مجدد سریال زمانی برای عاشقی به توضیح درباره ممنوع التصویر بودن در تلویزیون پرداخت.

 

لیلا بلوکات

 

لیلا بلوکات در سریال زمانی برای عاشقی

لیلا بلوکات با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : سلام بازپخش سریال زمانی برای عاشقی ، هر شب 10:30 شبکه پنج و تکرار ساعت7:30 هر شب ،کارگردان محمد حسین لطیفی .

آخرین سریال من در تلویزیون 5 سال پیش ، خیلیها سوال کردن که چرا تلویزیون کار نمیکنم آیا ممنوع التصویرم؟!

الان فرصتی شد که جواب بدم تمام این 5 سال درگیر موسسه خیریه و اجرای تئاتر و کار در سینما بودم گزیده انتخاب کردم و با وسواس دارم پیش میرم ...واسه خوب موندن و درست انتخاب کردن باید گذشت از خیلی پیشنهادات کاری که سلیقه من نبوده،تو این 20 سالی که کار تصویر میکنم انتخابات اشتباه زیاد داشتم و با چندین سال کار نکردن سعی کردم مسیر پیش رومو تغییر بدم، سعی کردم کیفیت در انتخاباتمو بیشتر کنم و بیکاری و بی معرفتی و تحمل کردم،تا اتفاق مناسب سر وقت مناسب برام تو مسیر کاری و حرفه ایم بیوفته و خدا رو شاکرم بخاطر صبری که بهم داده...

در این ایام سوگواری ما رو فراموش نکنید التماس دعا... و دعا کنیم برای شرایط سخت زندگیمون و آرامش در تمام مراحل زندگی ، این روزگار سخت هم بگذره هر چه زودتر آمین....

 

لیلا بلوکات

 

لیلا بلوکات در خیریه مهر لیلا

لیلا بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است و چند سالی است که با تاسیس این خیریه با کمک خیرین برای سلامت کودکان بیمار با ناتوانی جسمی فعالیت میکند و هرساله مراسمی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون برای کمک به این بچه ها برگزار میشود.

 

فاطمه گودرزی

 

 

لیلا بلوکات و فاطمه گودرزی در خیریه مهر لیلا

لیلا بلوکات در سریال هایی چون سرزمین خاکستری ، آسمان همیشه ابری نیست ، روز رفتن ، روزهای زندگی ، یوسف پیامبر ، خسته دلان ، راز پنهان ، زمانی برای عاشقی و ... ایفای نقش کرده است.

 

لیلا بلوکات و نفیسه روشن

 

لیلا بلوکات و نفیسه روشن در سریال زمانی برای عاشقی

سریال زمانی برای عاشقی آخرین سریال لیلا بلوکات در تلویزیون بود که به کارگردانی محمدحسین لطیفی درباره محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

 

Image result for ماجرای ممنوع التصویری لیلا بلوکات"

 

 

Image result for ماجرای ممنوع التصویری لیلا بلوکات"

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی