کدخبر : 15192

سمانه پاکدل بازیگر خوب کشورمان و هادی کاظمی چند سالی است با یکدیگر ازدواج کرده اند. در ادامه متوانید عکس هایی از مراسم عقد این دو بازیگر خوب کشورمان در رصدورزشی مشاهده نمایید

سمانه پاکدل بازیگر خوب کشورمان و هادی کاظمی چند سالی است با یکدیگر ازدواج کرده اند. این زوج بازیگر در سال ۹۷ به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند.

 

 

118494_314

 

1377143_260

 

b032047d-81a8-4c10-abb9-6bfb2857dead

 

index

 

image_e8dbea411e09ebb4a289c61a456c98e267529d10

 

 

سمانه پاکدل

 

سمانه پاکدل

 

 

JD2vJjQZf4MM

 

سمانه پاکدل با انتشار عکسی با همسرش نوشت:

در آستانه ى جهانى نو همراه و هم قبیله بدور از تمام عقاید و باور هاى کهنه و براى بقأ در کره خاکى دنبال فرصت و اقدام بسوى زمینى نو و دنیایى پر از طبیعت وعدالت و دیدن آگاهانه ذهن و زندگى

 

 

QGpi521gRjPT

 

 

او همچنین با انتشار عکسی زیبا نوشت:

سلام خواستم هم یه حالى ازتون بپرسم ، هم بگم همه ى ما کم وبیش ، توى یه شرایطى با تمام سختى ها و دردهامون داریم زندگى میکنیم، فقط دوست داشتم حالى رو که این روزا دارم تجربه میکنم رو با هاتون در میون بذارم و بگم من چند مدتیه دارم تلاش میکنم بیشتر توى لحظه هام حواسم به سپرى شدن این روزا باشه هر چقدر سخت اما دنیا داره کارشو براى همه ى ماانجام میده.. و ما هم بهتر کنار هم با محبت و عشق و همدلى دست هم و بگیریم و به الانمون که میتونیم کمک کنیم حتى با یه لبخند، تا تلفنى حال عزیزى رو پرسیدن ، تا بخشیدن خودمون و هر کسى که ازش به هر دلیلى ناراحتیم و …هر کارى که بتونیم براى دیگران بکنیم حتى اگر حالو احوال خودمون رو به راه نیست، لااقل با این کار انرژى خوبى به خودمون و زندگیمون تزریق میکنیم.

این روزا همدیگرو یادمون نره ، ما آدما بهم نیاز داریم تا زنده بمونیم راستى این روزا حواسمون به بچه ها و نوجوانانمون باشه اینا خیلى حساسند و هنوز تجربه ندارن ، گوششون کنید و براشون وقت بذارین ، براى خودتون و خانوادتون دوستون دارم مردم سرزمینم.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی