زانیار خسروی ممنوع الکار شد + فیلم

کدخبر : 15994

زانیار خسروی خواننده پاپ و برادر سیروان خسروی با به اشتراک گذاری ویدئویی در صفحه مجازی خود خبر از ممنوع الفعالیتی خود داد.

زانیار خسروی خواننده پاپ و برادر سیروان خسروی با به اشتراک گذاری ویدئویی در صفحه مجازی خود خبر از ممنوع الفعالیتی خود داد. ماجرا از این قرار است که زانیار خسروی در توضیح ممنوع‌الفعالیت شدنش گفت: «دلیل این اقدام را جویا شدیم و گفتند به خاطر گذاشتن استوری از دابسمش دختران با آهنگ‌هایتان است. از کی تا به حال گذاشتن استوری باحجاب از دختران و طرفداران جرم است که ما خبر نداریم!؟» او در ویدئویی که به اشتراک گذاشته است می گوید بعضی نهاد های فرهنگی به دنبال فراری دادن خوانندگان پاپ و هنرمندان از کشور هستند. او ضمن اعتراض به این که ۶ سال از فعالیت ۱۰ ساله خود را ممنوع‌الفعالیت بوده است، افزود: «شما دنبال این هستید که ما را به زور از مملکت فراری دهید، به جای این‌که بپرسید چه کسی مهاجرت کرده یا قرار است مهاجرت کند، ببینید چه کسانی باعث این مهاجرت‌ها هستند.»

 

زانیار خسروی، خواننده سبک پاپ، آهنگساز، ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده و نوازنده است. او مجوز رسمی فعالیت خود را سال ۱۳۹۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی