کدخبر : 7970

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ در مورد اسطوره های دوران کودکی اش صحبت کرد.

رصد ورزشی نوشت: با تعطیل شدن مسابقات حالا رابرت لواندوفسکی نیز می تواند دوران مصدومیت خود را طی کرده و با آغاز دوباره بازی ها در ترکیب بایرن مونیخ قرار گیرد. این ستاره گلزن و لهستانی در مصاحبه ای از بازیکنان محبوب دوران کودکی اش نام برده است.

رابرت لواندوفسکی گفت: "وقتی شش سال داشتم روبرتو باجیو را به خاطر زمان حضورش در جام جهانی به یاد می آورم، من عاشق سبک بازی او بودم. پس از آن بین 10 تا 14 سالگی، الساندرو دل پیرو را دوست داشتم.

بعدها بازیکن محبوب من تیری آنری بود که او نیز فوتبالیستی باورنکردنی بود. نه تنها برای توانایی گلزنی، بلکه به خاطر عملکرد در خدمت تیمش آنری را دوست داشتم. به یاد دارم روزی که با آنری آشنا شدم شوکه شده و به خود می گفتم این اسطوره بت دوران کودکی من بوده و حالا او پیراهن من را می خواهد. رویاها می توانند به واقعیت تبدیل شوند.

تمام کاری که من در کودکی می کردم توپ و عشق به فوتبال بود. وقتی کوچک بودم پلی استیشن یا کامپیوتر نداشتم و کل روز را در باغ یا پارک بازی می کردم. اکنون دیگر این اتفاق نمی افتد، زیرا دختران و پسران گزینه های بسیار بیشتری برای سرگرمی دارند. من در یکی از بهترین باشگاه های جهان بازی کرده و می دانم که می توانم اینجا خوشحال باشم. در سطح خیلی بالایی از ترکیب گرفته تا امکانات قرار داریم."

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه