کدخبر : 7962

​ستاره انگلیسی سابق رئال و لیورپول معتقد است که پل پوگبا در یونایتد خواهد ماند و رئال به سراغ او نخواهد رفت.

رصد ورزشی نوشت: پل پوگبا این روزها اختصاصی تمرین می کند تا در صورت از سرگیری لیگ برتر بتواند در 9 هفته پایانی مهره ای موثر برای منچستریونایتد باشد. او که بخش اعظمی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده، سخت در تلاش است تا بتواند در حساس ترین مقطع کمک کند یونایتد سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.

این در حالی است که بار دیگر شایعات مربوط به انتقالش به رئال شنیده می شود و به خصوص پس از مصاحبه مینو رایولا(ایجنت پوگبا) با مارکا و ابراز علاقه او برای اینکه در نهایت انتقال پوگبا را نهایی کند، گمانه زنی ها در مورد ستاره فرانسوی شروع شده است.

استیو مک منمن در مورد آینده پوگبا و احتمال انتقالش به رئال گفت:« او امسال به اندازه کافی بازی نکرده تا رئال را واقعا بار دیگر علاقه مند به خود کند و فکر نمی کنم او برای رئال یک گزینه خرید تابستانی باشد. اگر پوگبا در یونایتد بماند و به فرم خوب خودش برگردد، بدون شکل مشکلی برای بازگشت به ترکیب اصلی تیمش نخواهد داشت. ماتیچ و ماتا یک سال مسن تر شده اند و پوگبا می تواند کنار برونو فرناندز، زوج خطرناکی در خط میانی تشکیل دهد.

تا زمانی که پوگبا مصدوم نباشد، هیچ مشکلی برای حضور در ترکیب ثابت یونایتد نخواهد داشت چرا که بازیکنی بسیار باکیفیت است.

در نهایت اما این یک واقعیت است که در هر پنجره نقل و انتقالاتی، شاهد انتشار شایعاتی در مورد جدایی او هستیم. امسال هم باید در نهایت دید نظر نهایی خودش چه خواهد بود. اینکه می خواهد بماند یا به تیمی دیگر برود.»

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند :
    ‍‍‍
    روی خط رسانه