کدخبر : 7878

​به گزارش le10sport پاری سن ژرمن برای فروش نیمار آماده می‌شود و لیونل مسی و رختکن بارسلونا همچنان منتظر پیوستن ستاره برزیلی به جمع خود هستند.

رصد ورزشی نوشت: رسانه فرانسوی le10sport مدعی شد باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن دیگر مثل تابستان گذشته مخالفتی با از دست دادن نیمار ندارد و خود را برای فروش او در تابستان آتی آماده می‌کند. از آن طرف هم باشگاه بارسلونا مثل سال گذشته منتظر خرید نیمار و برگرداندن او به نوکمپ بوده و لیونل مسی و رختکن بارسا برای قطعی کردن بازگشت نیمار به مدیران این باشگاه کاتالان فشار می‌آورند.

لئوناردو مدیر ورزشی PSG و دیگر مدیران ارشد این تیم به وضوح آماده جدا شدن نیمار هستند البته اعلام کرده‌اند در صورتی چنین اجازه‌ای را صادر خواهند کرد که باشگاهی که خواهان نیمار است دست‌کم 150 میلیون یورو به آنها پرداخت کند.

بر اساس این گزارش لیونل مسی و دیگر ستاره‌های تاثیرگذار رختکن بارسلونا به شدت منتظر بازگشت نیمار به جمع خود هستند و به مدیریت بارسا فشار می‌آورند تا در اولین فرصت برای جذب او اقدام کنند.

این رسانه فرانسوی حتی مدعی شد که مسی یکی از شرایط خود برای باقی ماندن در بارسلونا تا پایان مدت قراردادش یعنی تا سال 2021 را بازگشت نیمار به نوکمپ در تابستان پیش رو اعلام کرده است.

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه