کدخبر : 6763

شایان مصلح می‌گوید: کسب سه‌گانه در فوتبال ایران یک چیز عجیب و غریب و دور از انتظار است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه: شایان مصلح مدافع چپ تیم سپاهان در بازی این تیم مقابل العین در پست دفاع وسط به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود نشان داد. نکته جالب این‌که وی در برابر العین برای نخستین بار در یک بازی آسیایی مدافع میانی بود که حاصل آن یک کلین شیت بود. او در گفت‌وگو با خبرنگار ما به سؤالات مختلف پاسخ داده و درباره موضوعات گوناگون اظهار نظر کرده است

 

 

* العین ضعیف نیست؛ خواهید دید

ما آمده بودیم که بهترین نتیجه را بگیریم و فکر نمی‌کردیم با چهار گل العین را ببریم. تمام تمرکزمان بر این بود که العین را شکست دهیم و قطعاً در هر بازی حتی خارج از خانه و مقابل تیم‌های قوی هم هدفمان پیروزی است. اما خدا را شکر العین را بردیم. این تیم بسیار قوی بود و به ما فشار آورد ولی ما خوب دفاع کردیم و دفاع تیمی خوبی داشتیم و گل نخوردیم و همین باعث شد که العین را ۴-۰ ببریم. این تیم ضعیف نیست. قطعاً در بازی‌های بعدی این را نشان می‌دهد.

 

 

* امیدوارم تیم‌های ایرانی خوب نتیجه بگیرند

متأسفانه تیم‌های ایرانی خوب نتیجه نگرفتند. امیدوارم هر سه تیم دیگر خوب نتیجه بگیرند. امیدوارم ما هم مقابل السد خوب نتیجه بگیریم.

 

 

* کلاً دو بار دفاع وسط بوده‌ام

این دومین بازی در دوران فوتبالم بود که به‌صورت فیکس دفاع وسط بازی می‌کردم و اولین بازی آسیایی در این پست بود. همیشه دفاع چپ و هافبک چپ و مهاجم بودم، اما هیچ‌وقت به‌صورت فیکس در پست دفاع وسط در آسیا بازی نکرده بودم. یک بازی مقابل ماشین‌سازی دفاع وسط بودم و یک بار هم این بازی که خدا را شکر با کلین شیت از زمین بیرون آمدیم و کنار محمد طیبی خوب بازی کردیم و خیلی هم موقعیت ندادیم.

 

 

* من و مالدینی؟ عاقلانه نیست!

مقایسهه من و مالدینی عاقلانه نیست. من از بچگی طرفدار آ.ث میلان بودم و مالدینی را هم دوست داشتم و از الگوهای فوتبالی‌ام بود و علاقه خاصی به فوتبالش داشتم. این که دفاع وسط باشم این‌طور نیست، من در سال‌های قبل هم نشان دادم که هر جا نیاز باشد سعی میکنم خودم را نشان دهم. چه یک دقیقه و چه نود دقیقه، تلاش می‌کنم به تیم کمک کنم.

 

 

* السد را مثل کف دست می‌شناسم

من شش بار جلوی السد بازی کرده‌ام و یک بار را مصدوم بودم و بقیه دفعات را بازی کردم و عملکرد خوبی هم داشتیم و فکر نکنم باختی داشته باشم. خاطرات خوبی از بازی مقابل السد دارم و بازیکنانشان را هم خوب می‌شناسم. این فصل بازی السد را خیلی ندیده‌ام اما بازیکنان همان‌ها هستند. این تیم بسیار قوی است و جزو قدرت‌های غرب آسیاست. الهلال، النصر و السد جزو قدرت‌های عربیِ غرب آسیا هستند که دو تیم از آن‌ها در گروه ما هستند

 

 

* سه‌گانه در ایران عجیب و غریب است

هر تیمی که در ایران مدعی است، دوست دارد در هر سه جام موفق باشد و ما هم تمام تلاشمان را خواهیم کرد. اما خیلی سخت است که هر سه جام را بگیریم و این یک چیز عجیب و غریب در ایران است. نشدنی نیست اما در ایران دور از انتظار است. ما می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم و زود است در این باره چیزی بگوییم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه