کدخبر : 6132

​ دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ دنیای فوتبال از کمپین کشت شخصی ماریجوانا برای مصارف پزشکی حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه: دیگو مارادونا اسطوره بزرگ دنیای فوتبال با انتشار یک ویدیو در کنار مادر پسربچه‌ای که به بیماری اوتیسم دچار شده و بنا به دستور پزشکان برای بهبود شرایط خود از ماریجوانا استفاده می‌کند از کمپین استفاده و کشت شخصی ماریجوانا برای مصارف پزشکی حمایت کرد.

این در حالی است که دولت آرژانتین قصد دارد با تغییر دادن قوانین خود و بحث درباره کشت شخصی ماریجوانا برای مصارف پزشکی درباره آزاد کردن این اقدام یا ممنوع نگه داشتن آن تصمیم‌گیری کند.

مارادونا در این ویدیو با لباس باشگاه خیمناستیک که در حال حاضر هدایت آن را به عهده دارد حاضر شده بود. او خطاب به دوربین گفت:" بیایید از کشت شخصی ماریجوانا برای مصارف پزشکی حمایت کنیم تا بچه‌هایمان بتوانند زندگی بهتری داشته باشند و کیفیت زندگی‌شان از ما بهتر باشد".

یکی از مسئولین کمپین حمایت از کشت شخصی ماریجوانا با هدف استفاده در مصارف پزشکی در این باره گفت:" مارادونا پذیرفت که در این کمپین از ما حمایت کند چون خودش پسری مبتلا به اوتیسم دارد". اشاره او به پسر مارادونا به نام دیگو فرناندو است که با بیماری اوتیسم به دنیا آمده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی