کدخبر : 6106

دیه‌گو کاستا، مهاجم اتلتیکو مادرید، با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود آماده بازگشت به میادین و حضور در دیدار برابر لیورپول در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛ مهاجم اسپانیایی از آبان ماه و پس از مصدومیتی که از ناحیه ستون فقرات پیدا کرد، نتوانست برای تیم خود به میدان برود و این احتمال وجود داشت که کل فصل را از دست بدهد.

اما روزنامه اسپانیایی کادناسور مدعی شده که این بازیکن پس از بازگشت به تمرینات گروهی اطمینان دارد که می‌تواند در تاریخ بیست و هفت بهمن برابر لیورپول به میدان برود. این موضوع می‌تواند کمک بسیاری به تیم دیه‌گو سیمئونه کند چرا که آنها شرایط خوبی را سپری نمی‌کنند و اخیرا کیران تریپیه را نیز به دلیل مصدومیت از دست داده‌اند.

این باشگاه در حال حاضر مهاجم بزرگسال آماده‌ای را در اختیار ندارد و ژائو فلیکس جوان نیز که در تابستان به مادرید رفت دچار مصدومیت شده است. کاستا سال گذشته از چلسی به اتلتیکو مادرید بازگشت و پیش از این نیز چهار سال در این تیم توپ زده بود. او در این فصل پیش از مصدومیت نیز چندان آماده نبود و تنها دو گل برای تیمش به ثمر رساند.

با این حال سیمئونه امیدوار است که حضور او بتواند کار را برای تیم یورگن کلوپ در دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سخت کند. 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه