سومین خرید رقیب پرسپولیس از یوونتوس + عکس

کدخبر : 4046

صدرنشین لیگ ستارگان و رقیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان تا ساعاتی دیگر سومین خرید خود از باشگاه یوونتوس طی یک سال گذشته را نهایی می کند.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی ؛ یکسال بعد از انتقال مهدی بن عطیه مراکشی به دوحه این بار نوبت به ماریو مانژوکیج کروات رسید تا با قراردادی 10 میلیون یورویی سر از اردوی الدحیل درآورده و دومین خرید قطری ها از قهرمان سری A ایتالیا لقب بگیرد. اما همکاری های دو باشگاه در نقل و انتقالات به این دو مورد ختم نشد تا رقیب پرسپولیس در آستانه نهایی کردن سومین خرید خود از ایتالیایی ها قرار داشته باشد.

هان کوانگ سونگ ستاره 22 ساله از کره شمالی که به عنوان یکی از عجیب ترین انتقال های یک دهه گذشته یوونتوس مطرح شده بود در یک قدمی انتقال قرضی به الدحیل قرار دارد تا سهمیه آسیایی این باشگاه برای فصل جدید لیگ قهرمانان همین طور لیگ ستارگان لقب بگیرد. جذب او برای جانشینی مهند علی مهاجم عراقی است که باشگاه الدحیل رضایت چندانی از عملکردش ندارد.

33

استاد الدوحه قطر با اشاره به این که سونگ 22 ساله طی دو سال گذشته به صورت قرضی برای کالیاری و پرووا در سری B بازی کرده است به عنوان سهمیه زیر 23 سال راهی دوحه شده تا با گذراندن تست های پزشکی نیم فصل برای الدحیل به میدان برود. این بازیکن اهل کره شمالی به عنوان پدیده جدید این کشور نگاه های زیادی را به خود جلب کرده است.

 

گزارشگر: زینب احمدی

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی