غذرخواهی ادن هازارد از هواداران رئال مادرید

کدخبر : 15910

ادن هازارد رسما از هواداران رئال مادرید عذرخواهی کرد. وینگر بلژیکی پس از سقوط از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست 2-0 در استمفوردبریج ، به طور گسترده توسط هواداران غول اروپایی مورد آزار قرار گرفت.

رئال مادرید | ادن هازارد رسما از هواداران رئال مادرید عذرخواهی کرد. وینگر بلژیکی پس از سقوط از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست 2-0 در استمفوردبریج ، به طور گسترده توسط هواداران رئال مادرید غول اروپایی مورد آزار قرار گرفت.

 

هازارد یکی از بازیکنان فعال در ترکیب زین الدین زیدان بود ، اما نتوانست کار کافی برای جلوگیری از گل تیمو ورنر و میسون مونت از ارسال چلسی به فینال را انجام دهد.
 
با این حال ، فارغ از نتیجه ، این رفتار هازارد پس از سوت پایان بود که باعث شد هم هواداران رئال مادرید و هم مطبوعات اسپانیایی از عصبانیت بخار گوش های خود را منتشر کنند. این به این دلیل است که هازارد در تمام وقت با ادوارد مندی و کورت زوما می خندد و شوخی می کند و این پیشنهاد را ایجاد می کند که او چنین بازی مهمی را برای رئال جدی نمی گیرد.
 
در حقیقت ، فیلم های تلویزیونی اسپانیا نشان می دهد El Chiringuito به دلیل ارزیابی لعنتی از اقدامات Hazard کامل با بیان جدی و موسیقی بیش از حد دراماتیک ، ویروسی شد.
 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی