کدخبر : 14329

​ سرمربی زنیت روسیه غیبت مهاجم ایرانی اش به همراه چند بازیکن کلیدی دیگرش را دلیل ناکامی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا بیان کرد.

تیم فوتبال زنیت شب گذشته در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا میهمان لاتزیو بود و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد تا با یک امتیاز در قعر جدول گروهی بماند.

سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در این بازی بعد از دوری بیش از یک ماه به دلیل بیماری به ترکیب زنیت برگشت و از دقیقه 73 بازی وارد میدان شد.

سرگی سیماک سرمربی زنیت در نشست خبری بعد از این بازی در بخشی از صحبت هایش دلیل ناکامی تیمش را نبود چندین بازیکن کلیدی تیمش و عدم آمادگی آنها بیان کرد که یکی از این بازیکنان کلیدی آزمون بود.

این سرمربی روس در زمینه اینکه زنیت در مرحله گروهی با شکست مواجه شده و تیمش در این رقابت ها ناموفق بوده، گفت: نه نه این حقیقت ندارد. شما باید ببینید بسیار از بازیکنان کلیدی ما اصلا آماده نبودند. دریوسی و آزمون در ماه گذشته تنها یک بار با تیم تمرین کردند و شرایط خوبی نداشتند. مالکوم ستاره برزیلی ما اصلا یک بار هم در تمرین گروهی نتوانست حضور پیدا کند. به همین خاطر واقعا سخت بود که به این بازیکنان میدان داد و آنها بازیکنان اصلی ما بودند.

 

 

منبع: خبرآنلاین 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی