کدخبر : 13656

بارسلونا با مشکل گلزنی روبرو است و بازیکنان این تیم در ضربات پایانی خیلی کم دقت بودند.

به نقل از بی ساکر، تیمی مانند بارسلونا که در خط حمله از بازیکنانی همچون آنتوان گریزمان، آنسو فاتی، عثمان دمبله و فیلیپ کوتینیو بهره می برد و رهبرش لیونل مسی است نباید اجازه می داد آمار سه گل در چهار بازی آخر لالیگا به ثبت برسد. بارسلونا در این دیدار ها دو تساوی و دو شکست را تجربه کرد. شاگردان رونالد کومان در این چهار بازی آخر ۵۴ ضربه به سمت دروازه زدند که نشان می دهد حضور گسترده ای در محوطه جریمه حریف داشتند. 

با این حال مشکل در ضربه آخر و کم دقتی بوده است. از این ۵۴ شوت تنها سه گل به ثمر رسیده یعنی ۵ درصد ضربات به گل تبدیل شده است. 

سرمربی بارسلونا پس از تساوی تیمش در مندیسوروسا نگرانی خود را از این موضوع نشان داد. آبی اناری ها در حالی تنها یک امتیاز از دیدار مقابل آلاوس به دست آوردند که تقریبا ۳۰ دقیقه یک بازیکن بیشتر از حریف داشتند. 

در این بحران گلزنی نام دو بازیکن برجسته است: لوییس سوارس و مسی. مهاجم اروگوئه ای در تابستان بارسا را به مقصد اتلتیکو ترک کرد و اکنون به گلزن رقیب آبی اناری ها تبدیل شده است. 

در رابطه با مسی که بهترین بازیکن تاریخ باشگاه محسوب می شود آمار ضعیف گلزنی دیده می شود. ستاره آرژانتینی در این فصل گل های کمی به ثمر رسانده  که باعث نگرانی همه شده است. او در ۱۴ بازی خارج از خانه تنها سه بار دروازه حریفان را باز کرده است. آخرین گل هایش در خانه حریفان به دیدار برابر آلاوس در هفته آخر لالیگای فصل ۲۰-۲۰۱۹ بر می گردد که توانست دبل کند. 

 

 

منبع: ایسنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه