کدخبر : 13202

رونالد کومان می‌گوید سرجینیو دِست بازیکن جدید آمریکایی بارسا ممکن است امروز در مقابل ختافه اولین بازی فیکس خود برای بارسا را انجام دهد.

 

رونالد کومان سرمربی بارسلونا اعلام کرد در بازی امروز بارسا مقابل ختافه سرجینیو دِست بازیکن جوان آمریکایی که اخیراً توسط بلوگرانا خریداری شده ممکن است اولین بازی خود به صورت فیکس را با پیراهن این تیم انجام دهد. با توجه به اینکه جوردی آلبا از ناحیه همسترینگ مصدوم شده دست می‌تواند در این بازی در پست دفاع چپ به میدان برود.

سرجینیو دست در اوایل ماه جاری میلادی با قراردادی 21 میلیون یورویی از آژاکس به بارسا پیوست. او که بازیکن ملی پوش آمریکایی است روز 4 اکتبر اولین بازی اش برای بارسا را انجام داده و در جریان تساوی 1-1 این تیم مقابل سویا در دقیقه 75 به جای جوردی آلبا وارد زمین شد.

او حالا در آستانه تبدیل شدن به اولین بازیکن آمریکایی‌ای است که در ترکیب فیکس بارسا قرار می‌گیرد. رونالد کومان در آستانه بازی با ختافه گفت: " حضور سرجینیو دست در تمرین‌ها مثبت بوده. ما می‌دانیم که او می‌تواند هم در سمت راست و هم در سمت چپ بازی کند و البته می‌تواند دفاع وسط هم باشد. این را هم می‌دانیم که آلبا فردا برای بازی آماده نیست پس این احتمال وجود دارد که دست فردا از ابتدا به میدان برود".

 

 

منبع: ایسنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه