کدخبر : 12968

لوئیس سوارز تا تابستان 2021 با بارسلونا قرارداد داشت اما دوران حضورش در نیوکمپ به پایان رسید و راهی اتلتیکو مادرید شد.

 

لوئیس سوارز تا تابستان 2021 با بارسلونا قرارداد داشت اما دوران حضورش در نیوکمپ به پایان رسید و راهی اتلتیکو مادرید شد. سوارز به تازگی سکوتش را شکست و گفت که رفتاری که بارسلونا با او داشته، قلبش را به درد آورده است. او گفت که او را به تمرینات گروهی راه نداده‌اند و همچنین متوجه علت درخواست جدایی لیونل مسی شده است. به ادعای برخی رسانه‌ها سوارز به نزدیکان خود گفته بود که دوست ندارد از بارسلونا برود و به همین علت کنار گذاشتنش به این شکل از باشگاه موجب رنجش خاطر او شده است.

به گزارش فوتبالی، جدایی سوارز از بارسلونا و پوست اندازی این تیم در تابستان دور از ذهن به نظر نمی‌رسید. روزنامه اسپورت کاتالونیا گفته است که لوئیز سوارز به نزدیکان خود گفته بود که می‌خواهد به طور قطع فصل آینده را در بارسلونا بماند و هیچ درخواستی برای جدایی ندارد و می‌خواهد با آرامش به کارش ادامه دهد.

سوارز در تابستان 2014 به بارسلونا آمد و در این مدت در 283 بازی 193 گل به ثمر رسانده است. سوارز در فصل گذشته دچار افتی محسوس از نظر جسمانی شده بود و با مصدومیت های مختلفی دست و پنجه نرم کرد. او فصل 20-2019 را با 21 گل به پایان رساند.

 

 

منبع: آخرین حبر

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه