گزینه‌های یونایتد برای خط حمله

کدخبر : 12679

بر اساس ادعای اسکای، منچستر یونایتد مذاکرات خود را برای جذب ادینسون کاوانی آغاز کرده است.

منچستریونایتد فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را خیلی امیدوار کننده آغاز نکرده است. آنها در اولین دیدار خود مقابل کریستال پالاس نتیجه را واگذار کردند و در دومین مسابقه خود هم با ارائه یک نمایش بحث برانگیز و با چاشنی شانس از سد برایتون عبور کردند.

در واقع بسیاری معتقد هستند که یکی از مهمترین نقاط ضعف تیم اوله گنار سولسشر مربوط به بخش تهاجمی است. شیاطین سرخ در حال حاضر تنها آنتونی مارسیال را به‌عنوان مهاجم شماره 9 در اختیار دارند و به نظر می رسد که قصد دارند هر طور که شده تا پایان نقل و انتقالات تابستانی برای تقویت این بخش از تیم خود اقدام کنند.

طی هفته های گذشته از گزینه های زیادی برای تقویت خط حمله منچستر یونایتد نام برده شده است اما حالا خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس یعنی جانلوکا دی مارتزیو مدعی شده که سران باشگاه انگلیسی مذاکرات را با ادینسون کاوانی، مهاجم سابق پاری سن ژرمن آغاز کرده اند. یونایتد به شدت شرایط جذب یک مهاجم را دنبال می کند و مهاجم اروگوئه ای که بازیکنی آزاد محسوب می شود، گزینه ایده آل برای آنها خواهد بود.

دی مارتزیو همچنین ادعا می کند که در صورت ناکامی یونایتد در جذب کاوانی آنها به سراغ لوکا یوویچ از رئال مادرید خواهند رفت.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی