کدخبر : 12539

اگرچه سنی به عنوان پایان دوران فوتبال یک بازیکن تعریف نشده است اما هر بازیکنی طبق شرایطی که دارد به طور معمول بین 35 تا 40 سالگی از فوتبال حرفه‌ای کنار می‌رود.

اگرچه سنی به عنوان پایان دوران فوتبال یک بازیکن تعریف نشده است اما هر بازیکنی طبق شرایطی که دارد به طور معمول بین 35 تا 40 سالگی از فوتبال حرفه‌ای کنار می‌رود و رو به کار هایی دیگری مانند مربیگری می‌آورد. اما یک بازیکن در لیگ ژاپن این قضیه را نقض کرده است.

به گزارش فوتبالی، میورا که در تیم یوکوهاما از لیگ ژاپن حضور دارد، در حال حاضر 53 ساله است. او شماره‌ی 11 این تیم را بر تن می‌کند. این بازیکن دوران حرفه‌ای خود را از سال 1980 آغاز کرده است و این دوره هنوز هم ادامه دارد. کازویوشی میورا با حضور در ترکیب تیم یوکاهاما، مقابل کاوازاکی با 53 سال و 6 ماه و 28 روز تبدیل به پیر ترین بازیکن لیگ ژاپن شده است. رکورد قبلی 45 سال و 2 ماه و 1 روز بود که اختلاف زیادی با این رکورد دارد.

میورا که به "کینگ کازو" معروف است 53 دقیقه در بازی قبلی تیمش مقابل کاوازاکی فرونتاله حضور داشت و بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست. او پس از بازی گفت:""وقتی پا به زمین گذاشتم ، تمایل عمیقی برای انجام وظایفم داشتم و احساسات زیادی در آن بازوبند وجود داشت."

میورا در سطح ملی هم برای تیم ملی ژاپن بازی کرده است. او اولین بازی خود را برای ژاپن در سال 1990 انجام داد و در 89 بازی برای تیم ملی کشورش 55 گل به ثمر رساند.

 

 

منبع: آخرین خبر

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه