برای مقایسه ما با روبری زود است

کدخبر : 12498

​لروی سانه، ستاره جدید بایرن مونیخ معتقد است هنوز نباید او و سرژ گناربری را با بزرگان این باشگاه مقایسه کرد.

سالهای سال آرین روبن و فرانک ریبری عملکرد فوق العاده ای در ترکیب بایرن مونیخ داشتند و حالا هواداران این باشگاه امیدوار به تکرار این خاطرات با زوج لروی سانه و سرژ گناربری هستند. ستاره سابق سیتی مدعی شد هنوز برای این مقفایسه ها زود است و او و گناربری فقط یک بازی است که برای بایرن مونیخ به میدان رفته اند.

لروی سانه گفت: "امروز من برای اولین بار پوشیدن لباس لدرهوزن (لباس سنتی باواریایی ها) را امتحان کردم، آنها البته کمی تنگ و ناآشنا هستند، اما من فکر می کنم که در طول روزها و سالها به این لباس عادت خواهم کرد."

با توجه به حضور زوج سانه و سرژ گناربری، هواداران بایرن اخیرا از القابی چون "گنانه" یا "سانابری" که ترکیبی از نام دو بازیکن است استفاده کرده اند. لروی سانه در این رابطه گفت: "من با هیچ یک از این دو لقب مشکلی ندارم. این هواداران هستند که باید تصمیم بگیرند کدام یک را بیشتر دوست دارند. هنوز نمی توان ما را با روبری (تلیفیقی از نام آرین روبن و فرانک ریبری) مقایسه کرد. این دو بازیکن یک دهه بایرن مونیخ را رقم زدند، اما من و گناربری تازه یک بازی خوب در ترکیب این تیم داشته ایم.

ارتباط من با سرژ گناربری طی این سالها هرگز قطع نشد. ما در تیم های ملی جوانان با هم بازی می کردیم و حالا در زمین و خارج از میدان خیلی خوب با یکدیگر کنار می آییم."

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی