کدخبر : 12305

بال ولزی کهکشانی‌ها به زودی از رئال مادرید جدا و به طور قرضی به تاتنهام ملحق می‌شود.

بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» دو باشگاه تاتنهام و رئال مادرید‌ شب گذشته (چهارشنبه) برسر انتقال قرضی گرت بیل به جمع اسپرز به توافق رسیدند. بر این اساس بال ولزی کهکشانی‌ها که خود نیز با این انتقال موافقت کرده، با قرارداد قرضی یکساله به ارزش 13 میلیون پوند (14 میلیون یورو) به تاتنهام بازمی‌گردد، این در حالی است که رئال مادرید هم پذیرفته تا پرداخت بخشی از دستمزد بیل را متقبل شود.

 

طبق گزارش «دیلی‌میل»، انتظار می‌رود باشگاه تاتنهام بازگشت گرث بیل به این تیم را به زودی به طور رسمی اعلام کند و برخلاف اینکه گفته می‌شد ممکن است دله آلی، هافبک انگلیسی اسپرز در جریان این معامله راهی رئال مادرید شود، هیچ بازیکنی از تاتنهام با گرث بیل معاوضه نخواهد شد.

 

جاناتان بارنت، مدیر برنامه‌های گرث بیل روز گذشته خبر از مذاکره دو باشگاه رئال مادرید و تاتنهام برسر انتقال این بازیکن به جمع شاگردان ژوزه مورینیو داده بود. او به شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی اسپورت ولز» گفته بود: گرث هنوز هم عاشق تاتنهام است. ما (مدیر برنامه‌های بیل و نمایندگان دو باشگاه رئال مادرید و تاتنهام) در حال مذاکره هستیم. تاتنهام جایی است که بیل می‌خواهد آنجا باشد.

 

بیل که در برنامه‌های تاکتیکی زین‌الدین زیدان جایی ندارد و مورد غضب این سرمربی فرانسوی هم هست، فصل گذشته تنها در 20 بازی از رقابت‌های مختلف برای کهکشانی‌ها به میدان رفت.

 

نشریه اسپانیایی «مارکا» هم اخیراً مدعی شده بود زین‌الدین زیدان که رابطه چندان خوبی با گرث بیل ندارد، به مدیران باشگاه رئال مادرید تأکید کرده است که این بازیکن باید در تابستان سال جاری از جمع کهکشانی‌ها جدا و به باشگاهی دیگر واگذار شود.

 

گرث بیل که در سال 2013 با قراردادی 6 ساله به ارزش 100 میلیون یورو (85.3 میلیون پوند) از تاتنهام به جمع سفیدپوشان مادریدی پیوست، عملکردش در این تیم پر فراز و نشیب بوده است، هر چند نباید نقش مصدومیت‌های پی‌درپی او را هم در این بین نادیده گرفت.

 

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه