کدخبر : 12039

​رابی فاولر، ستاره سابق لیورپول از جدایی احتمالی دو ستاره این تیم ابراز نگرانی کرد.

 

 اخباری در مورد احتمال انتقال جینی واینالدوم و سادیو مانه، دو عنصر مهم ترکیب مرسی سایدی ها به بارسلونا منتشر شده است. رابی فاولر مدعی شد هر دوی این بازیکنان زیر نظر رونالد کومان، سرمربی جدید بارسلونا کار کرده اند و احتمالا علاقمند به انتقال به این تیم هستند.

رابی فاولر گفت: "لیورپول در این تابستان کار زیادی در بازار نقل و انتقالات انجام نداده و تصور می کنم یورگن کلوپ اگر می توانست پنجره تابستانی را همین الان می بست. گزارش ها از اسپانیا مبنی بر اینکه رونالد کومان، سرمربی جدید بارسا می خواهد سادیو مانه و جینی وینالدوم را به خدمت بگیرد، لرزه به اندام هواداران لیورپول انداخته است.

لوئیس سوارز و فیلیپ کوتینیو نیز در سال های اخیر نتوانستند در برابر پیشنهاد بارسلونا مقاومت کنند. لیورپول یکی از بزرگترین باشگاههای فوتبال جهان محسوب می شود اما مانه اهل سنگال است و هنگامی که او بزرگ می شده احتمالا آرزو داشته لباس بارسلونا را بر تن کند. همچنین هنگامی که وینالدوم در خیابان های روتردام فوتبال بازی می کرد، ضربه آزاد کومان در ومبلی در فینال سال 1992 موجب قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا شده و واینالدوم بارها این صحنه را تکرار است. همچنین هر دو بازیکن زیر نظر کومان کار کرده اند، مانه در عرصه باشگاهی و واینالدوم در رده ملی."

 

 

منبع: ورزش سه 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه