کدخبر : 11903

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان پیش از بازی فردای تیمش مقابل اسپانیا تمجید ویژه از تونی کروس انجام داد.

 

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان پیش از بازی فردای تیمش مقابل اسپانیا تمجید ویژه از تونی کروس انجام داد. بعد از پایان رقابت های باشگاهی در سرتاسر اروپا، حالا دوباره مسابقات در سطح ملی نیز از سر گرفته می‌شود و فردا شب در چهارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا و در یکی از جذاب ترین مسابقات آلمان و اسپانیا رو در روی یکدیگر قرار خواهد گرفت.

یواخیم لوو پیش از دیدار تیمش مقابل اسپانیا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

خط دفاعی تیم ملی آلمان؟

من در حال حاضر به انجام بازی با خط دفاعی سه نفره علاقه مند هستم. با این حال ممکن است که در طول مسابقه تغییراتی ایجاد شود. تیلو کرر فردا کار را در ترکیب اصلی آغاز خواهد

تقابل با اسپانیا؟

اسپانیا تیم قدرتمندی است و آنها دیگر فقط به سبک شان بین سال 2010 تا 2018 بازی نمی کنند. آنها حالا می توانند در کار با توپ های بلند و شوت از راه دور نیز موفق عمل کنند. به طور کلی اسپانیا استاندارد بالایی دارد حتی اگر حالا کاملاً متفاوت با قبل شده باشند. نیکلاس سوله و لروی سانه در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت و کوین تراپ نیز درون دروازه خواهد ایستاد.

تونی کروس؟

این موضوع واضح است و همه می‌دانند که تونی کروس یک بازیکن در کلاس جهانی به حساب می‌آید. او دید خوبی دارد و از این استعداد برخوردار است که تمام زمین را ببیند و پس از آن درباره ارسال پاس تصمیم بگیرد. شما همیشه می توانید به او اعتماد کنید. کروس حتی در خارج از زمین نیز یک مزیت فوق‌العاده است.

 

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی