کدخبر : 11521

​ منچستریونایتد با شکست مقابل سویا و حذف از لیگ اروپا بدترین کارنامه خود در سی و یک سال اخیر را به ثبت رساند.

منچستریونایتد دیشب در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و با شکست 2-1 مقابل تیم اسپانیایی از دور رقابتها حذف شد و نتوانست به فینال راه یابد. به این ترتیب فصل 2019-2020 هم بدون فتح حتی یک جام برای شیاطین سرخ به پایان رسید. ولی ناکامی یونایتد تنها به این ختم نمی شد چرا اینکه یونایتدی ها بدترین کارنامه خود در سی و یک سال اخیر را هم در این فصل ثبت کردند.

یونایتد با شکست دیشب برای سومین سال پیاپی توسط یک تیم اسپانیایی از لیگ اروپا حذف شد. به نظر می رسد اخیراً تیمهای اسپانیایی به گربه سیاه یونایتد تبدیل شده اند. شیاطین سرخ در مرحله یک هشتم فصل 2017-2018 لیگ قهرمانان مقابل همین سویا شکست خورده و در یک چهارم نهایی فصل 2018-2019 لیگ قهرمانان هم توسط بارسلونا حذف شده بودند.

شکست دیشب سومین شکست فصل یونایتد در یک نیمه نهایی بود. آنها در ماه ژانویه در نیمه نهایی جام اتحادیه مقابل منچسترسیتی شکست خوردند و ماه گذشته میملادی هم در نیمه نهایی جام حذفی در مقابل چلسی پذیرای شکست شدند. یونایتد حالا اولین تیمی است که در یک فصل در سه نیمه نهایی جامهای داخلی و لیگ اروپا شکست می‌خورد.

شکست دیشب در ضمن به این معنی بود که شیاطین سرخ برای سومین سال پیاپی بدون فتح هیچ جامی به فصل پایان می دهند. طولانی ترین دوره بدون جام یونایتد یک دوره چهار ساله حدفاصل سالهای 1985 تا 1989 بوده است.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه