کدخبر : 11221

​عدم حضور نام گرت بیل در فهرست رئال مادرید برابر سیتی بازتاب های گسترده ای در رسانه های دنیا داشت.

  زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید روز گذشته اعلام کرد که دلیل عدم حضور گرت بیل در فهرست 24 نفره بازیکنانش برای سفر به انگلیس و انجام بازی برگشت مقابل منچسترسیتی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، عدم تمایل خود بازیکن بوده و او شخصاً ترجیح داده برای تیم بازی نکند. زیدان گفت که با بیل صحبت کرده و در نهایت به تصمیم او احترام گذاشته است.

امروز یک منبع بسیار نزدیک به بازیکن ولزی رئال مادرید این مطلب را به نوعی تکذیب کرد.. این فرد که یکی از نزدیک‌ترین و تأثیرگذارترین منابع به بازیکن سابق تاتنهام است و نخواست هویتش فاش شود، ضمن تأکید بر عدم وجود هیچ تماسی میان بیل و زیدان به نشریه آ اس اسپانیا گفت:« برای مشکلی که زیدان با بیل دارد هیچ راه حلی نیست. بیل فقط به این دلیل از سفر به منچستر امتناع کرد که کاملاً می‌دانست در آن بازی حتی یک دقیقه هم فرصت حضور در میدان را پیدا نخواهد کرد.»

بیل تنها بازیکنی نبوده است که زیدان از فهرست تیمش برای بازی مقابل من‌سیتی کنار گذاشته، چون علاوه بر او خامس هم نادیده گرفته شده است. با این حال زیدان تنها به دلیل عدم حضور گرث بیل اشاره کرد و مدعی شد که خود او نخواسته است بازی کند، حال آنکه بیل پس از آغاز مجدد لالیگا به دنبال شیوع کرونا فقط یک سکونشین بود و زیزو به او فرصت بازی نمی‌داد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه