کدخبر : 11104

​مدیراجرایی باشگاه اینتر به اظهارات سرشار از خشم اخیر سرمربی تیم که از حمایت ناکافی مدیران باشگاه از او و شاگردان شاکی بود، واکنش نشان داد.

جوزپه ماروتا به اظهارات طوفانی آنتونیو کونته پس از بازی شب گذشته (شنبه) اینتر مقابل آتالانتا در هفته پایانی سری A واکنشی خونسردانه نشان داد.

در حالی که برخی از رسانه‌‌ها شکایت تند کونته به خاطر نداشتن حمایت کافی از سوی مدیران و همچنین وجود خبرچین در رختکن تیم را منجر به کناره‌گیری او از مربیگری نراتزوری می‌دانند، ماروتا از عملکرد مربی ایتالیایی تیم حمایت و تأکید کرد که همه چیز در مسیر درست در حال حرکت است.

ماروتا به سایت باشگاه اینتر گفت: تحلیل عینی کار آسانی نیست. مسلماً ما در این فصل امتیازاتی از دست دادیم اما از این شرایط درس‌مان را هم گرفتیم. ما در این فصل شاهد پیشرفت تیم بودیم. تجربیات منفی به نقاط قوتی برای تیم در آینده تبدیل می‌شوند. باید در همین مسیر به کارمان ادامه دهیم و سطح توقعات را از تیم بالا و بالاتر ببریم و رضایت هواداران را جلب کنیم. ما تیمی داریم که کیفیت بالای بازی‌اش را نشان داده است. عملکرد کونته هم در این تیم آنقدر خوب بوده که احساس شود.

مدیر اجرایی باشگاه اینتر افزود: ما در باشگاه مدلی برای پیشرفت به وجود آوردیم که رضایتبخشی بالایی داشته است. اگر به آمارها نگاه کنید، می‌بینید که ما با داشتن بهترین خط دفاعی به کارمان در لیگ پایان دادیم و بیشترین برد خارج از خانه را هم در این فصل داشتیم. این یعنی که ما کارمان را خوب انجام داده‌ایم و بابت این هم باید کونته و تمام دستیاران او در کادر فنی را تحسین کرد. با حمایت فوق‌العاده کل تیم، ما با همان تعداد امتیازی فصل را به پایان رساندیم که در فصل کسب سه‌گانه کسب کردیم ( 10-2009) که مسلماً دلیلی برای غرور و افتخار است.

 

 

منبع: تسنیم 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه