کدخبر : 11030

لائوتارو مارتینز حاضر است یک فصل دیگر برای انتقال به بارسلونا صبر کند.

در ماه های اخر تلاش زیادی برای خرید لائوتارو مارتینز، مهاجم 22 ساله و آرژانتینی اینتر داشته و مدیران این تیم نیز مذاکره با مسئولان باشگاه ایتالیایی را تایید کرده اند، اما خواسته های مالی اینتر ممکن است در این شرایط موجب منتفی شدن موقت این انتقال شود. جوزپ بارتومئو چندی قبل فاش کرد هیچ باشگاهی به اندازه بارسلونا از شیوع ویروس کرونا متضرر نشده و آنها معادل 200 میلیون یورو ضرر کرده اند.

اما نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد لائوتارو مارتینز به مدیران بارسلونا وعهده داده حاضر است یک سال دیگر برای انتقال به نوکمپ صبر کند. علیرغم پیشنهاد افزایش دستمزد حداقل دو برابری از سوی مدیران اینتر، این بازیکن تمایلی به تمدید قرارداد ندارد و به هر ترتیبی فصل بعد می خواهد در ترکیب بارسلونا به میدان برود.

لائوتارو مارتینز به مسئولان بارسا گفته از مشکلات و شرایط وخیم مالی آگاه است و اگرچه از این وضعیت رضایت ندارد، اما مشکلی با انتقال به این تیم در تابستان سال 2021 نخواهد داشت و حاضر است تا آن موقع صبر کند.

این در حالیست که همچنان شانس انتقال لائوتارو مارتینز با رقمی در حدود 110 میلیون یورو یا 90 میلیون به علاوه انتقال یک بازیکن به اینتر وجود دارد، اما آنتونیو کونته قویا از مدیران تیمش خواسته ستاره های فعلی را برای کسب موفقیت در فصول بعد حفظ کنند. لائوتارو مارتینز که مدت ها بود تحت فشار است، دیشب به زیبایی موفق شد دروازه ناپولی را باز کند و کمی از فشار اننتقادات کم کند.

 

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه