مهاجم خارجی در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس + عکس

کدخبر : 11021

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد اما شیوع ویروس کرونا در جهان منجر شد تا این بازیکن مجبور شود به کشورش بازگردد.

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد اما شیوع ویروس کرونا در جهان منجر شد تا این بازیکن مجبور شود به کشورش بازگردد. در حالیکه حدود ۲ ماه است تمرینات تیم‌ها از سر گرفته شده و پنج هفته از بازی‌ها هم سپری شده است، اما این بازیکن همچنان نتوانسته به ایران سفر کند.

 

این بازیکن در تلاش بود تا بتواند زودتر به ایران بازگردد تا سرخپوشان را در راه کسب چهارمین قهرمانی متوالی همراهی کند اما عنوان شد که وی به خاطر قوانین ایام کرونا در کشورش و نبود پرواز نتوانسته به ایران سفر کند. اما ظاهرا مشکل موضوع دیگری است.

 

اوساگونا پیش از ترک ایران در تلاش بود تا ویزای کارش را اخذ کند اما موفق به این کار نشد و هنوز از ویزای توریستی استفاده می‌کند. این موضوع موجب شده تا این بازیکن نتواند در ایام کرونا به ایران بیاید.

 

با این حال او خودش را به ترکیه رسانده تا با حل مشکلش در اولین فرصت به ایران بیاید. او در تلاش است تا بتواند خودش را برای جشن قهرمانی به ایران برساند.

 

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر نفت مسجد سلیمان قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و به احتمال فراوان برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و هشتم، جشن قهرمانی را برگزار خواهد کرد.

 

شنیده می‌شود اوساگونا با برطرف شدن مشکلاتش، امشب یا فردا راهی تهران خواهد شد.

 

 

منبع: پارس فوتبال

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی