ذخیره های تیم ملی شادتر از بازیکنان اصلی

کدخبر : 951

تیم ملی جوانان با سه پیروزی متوالی در برابر تیم های قرقیزستان، نپال و امارات و با 9 گل زده و بدون گل خورده به جام ملت های آسیا صعود کرد.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل ازورزش سه: یکی از حسن های بزرگ تیم سیروس پورموسوی که به طور حتم در صعود مقتدرانه این تیم به جام ملت ها تاثیر گذار بود رفاقت بین بازیکنان روی نیمکت و بازیکنان داخل زمین بود. جالب اینکه تعویضی های تیم ملی جوانان دراین سه بازی بعد از ورود به زمین عملکرد خوبی داشتند. در بازی اول علیرضا منظمی بعد از ورود به میدان برای تیم ملی جوانان گل زد. هم چنین در بازی پایانی در برابر امارات مهدی هاشمی بعد از ورود به میدان دروازه حریف را باز کرد.

در تصویری که می بینید به جز حسین زاوری بقیه بازیکنان در بازی با امارات روی نیمکت نشستند و در ادامه مهدی هاشمی و فردین رابط شانس حضور در میدان را پیدا کردند. رفاقت بازیکنان داخل زمین و بیرون زمین همواره می تواند یکی از دلایل اصلی موفقیت باشد. انرژی که بازیکنان روی نیمکت به بازیکنان اصلی می دهند می تواند تیم را تبدیل به یک تیم با روحیه و با انگیزه کند.

تیم ملی جوانان در ادامه برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می شود. مسابقاتی که سال آینده با حضور 16 تیم در تاشکند برگزار می شود و چهار تیم جواز حضور در جام جهانی را پیدا خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی