تیم ملی اردو نداشته باشد خوشحال می‌شوم!

کدخبر : 938

​سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ضمن رد شائبه اختلافش با مهدی جاوید، گفت: هیچ مشکلی بین من و بازیکنان تیمم وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از مهر: علیرضا افضل درباره دیدار پیش روی تیم فوتسال مس سونگون مقابل سن ایچ در لیگ برتر فوتسال، گفت: هرچند سن ایچ در دو بازی اخیر خود آنطور که باید نتیجه نگرفته ولی تیم منسجم و یک دستی است. ما هم تیم باتجربه ای داریم و امیدوارم تماشاگران ما بازی بدون حاشیه و جذابی را تماشا کنند.

وی با اشاره به هماهنگ نبودن بازیکنان جدید مس با دیگر نفرات، تاکید کرد: مصطفی طیبی یک نیم فصل بیرون بوده است و میثم خیام هم با افکار مربی دیگری کار می کرده است. بنابراین هماهنگی این بازیکنان یک مقدار طول می کشد. آنها بازیکنان بزرگی هستند و مطمئنا در ادامه لیگ به مس کمک زیادی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتسال مس در خصوص دلیل موافقتش با جدایی علیرضا وفایی و حضور این بازیکن در تیم سوهان قم، یادآور شد: وفایی بازیکن خوبی است ولی برای او زندگی در تبریز مشکل بود. وفایی به شهر خودش یعنی قم وابستگی داشت و دوست داشت آنجا کار کند. برای همین باشگاه تصمیم گرفت که رضایتنامه اش را صادر کند.

افضل با اشاره به اتمام اردوی تیم ملی فوتسال، تصریح کرد: متاسفانه پنج، شش بازیکن ما همیشه در اردوی تیم ملی هستند که این یک مقدار کار را سخت می کند. تمرینات ما با برگزاری اردوهای تیم ملی لَنگ می خورد ولی مجبوریم با فدراسیون و تیم ملی همکاری کنیم. برای اردوهای بعدی هم هنوز برنامه ای به ما نداده ند ولی اگر اردویی برگزار نشود، خوشحال می شویم!

سرمربی تیم فوتسال مس در ادامه صحبت هایش به خبر اختلافش با مهدی جاوید واکنش نشان داد و گفت: باوجود اینکه حرف و حدیث هایی پشت سر من و اخلاقم زده می شود و می گویند «افضل نمی تواند با بازیکنان بزرگ کار کند» باید بگویم اینطور نیست. تیم ما بازیکنان بزرگ و باتجربه ای مثل جاوید، فخیم، صمیمی و اولادقباد دارد که با هیچکدام مشکلی ندارم. همه بازیکنان کار خودشان را به درستی انجام می دهند و با ما همکاری دارند.

افضل افزود: یک عده دنبال این هستند که از آب گل آلود ماهی بگیرند در حالی که مشکلی بین ما نیست. بازیکنانم به من احترام می گذارند و من هم متقابلا به آنها احترام می گذارم. ضمن اینکه اگر در یک کار به عنوان مثال همه از مدیرشان راضی باشند آن مدیر حتما ایرادی دارد! یک تیم فوتسال هم ۱۵ بازیکن دارد که اگر همه را راضی کنیم تیم نتیجه نمی گیرد! به هر حال ناراحتی هست ولی حل شدنی است. در یک خانواده و بین والدین با فرزندان هم اختلاف نظر ایجاد می شود ولی مهم این است که با گفتگو همه چیز برطرف می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی