کدخبر : 9229

باشگاه استقلال با توجه به حقوق چند ماه عقب افتاده شیخ دیاباته، مهاجم مالی خود، کار سختی برای پرداخت مطالبات این بازیکن دارد. به

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از تسنیم :  شیخ دیاباته مهاجم مالی تیم فوتبال استقلال، چندی پیش از طریق وکیل خود به باشگاه استقلال پیغام داده که اگر تا پایان اردیبهشت ماه حقوق عقب افتاده‌اش پرداخت نشود، برای فسخ قرارداد اقدام خواهد کرد.

مسئولان استقلال و در راس آن احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه، به واسطه چند نفر پرداخت‌ها را آغاز کرد و در کانال باشگاه اعلام شد که تاکنون سه مرحله از پول دیاباته پرداخت شده است. 

با توجه به اینکه لب دیاباته حدود 250 هزار دلار است، باشگاه استقلال کار سختی برای پرداخت پول این بازیکن دارد، چرا که اولا رقم سنگینی است و دوم اینکه باشگاه تاکنون تنها توانسته 80 هزار درهم معادل 20 هزار دلار به این بازیکن پرداخت کند. از آن جایی که دیاباته تاکید کرده که باید پولش پرداخت شود، مشخص نیست که آیا مسئولان استقلال می‌توانند از پس رقم سنگین طلب دیاباته بر بیایند، ضمن اینکه این وسط مطالبات هروویه میلیچ مدافع کروات نیز هست که تاکنون یک مرحله از آن پرداخت شده است.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه