ورزشکار 23 ساله کشور در تربت حیدریه کشته شد + عکس

کدخبر : 14243

عمر ورزشی یک کشتی گیر زمانی تمام می شود که چهار گوشه تشک کشتی را می بوسد و از مسابقه دادن خداحافظی می کند اما برای کورش قربان پور این تراژدی میان تماشاگران سالن کشتی رقم نخورد.

عمر ورزشی یک  کشتی گیر  زمانی تمام می شود که چهار گوشه تشک کشتی را می بوسد و از مسابقه دادن خداحافظی می کند اما برای  کورش قربان پور  این تراژدی میان تماشاگران سالن کشتی رقم نخورد. کشتی گیر باشگاه  خانه کشتی تربت حیدریه  با 10 سال سابقه ورزشی خیلی زود در سن 23 سالگی با کوله باری از آرزو و رویا با ضربات سهمگین چاقو در مغازه لاستیک فروشی خود به طرز هولناکی به قتل رسید.

مردم تربت حیدریه در این روز های سرد پاییزی شاهد حجله کوروش قربان پور هستند و ماتم خانواده کورش مخصوصا پدرش که مربی کشتی وی بوده را فراگرفته است.

 

قتل جوان 23 ساله در مغازه لاستیک فروشی

سه شنبه 27 آبان ماه مغازه داران میدان ورزش در  تربت حیدریه ، شاهد  قتل  خونینی بودند. در این حادثه کوروش قربان پور با مردی که همراه پدرش به لاستیک فروشی وی آمده بودند بر سر قیمت تعمیر رینگ لاستیک به مشکل مالی، بر می خورند و نزاع خونینی شکل می گیرد در این درگیری   کوروش قربان  پور بر اثر ضربه  چاقو  به قلبش کشته می شود.

آرش قربان پور پسر عموی کورش در گفتگو اختصاصی با خبرنگار گروه حوادث  رکنا ، اظهار کرد : کوروش بسیار آرام و روحیه ورزشی داشت پدرش کشتی گیر بود و از بچگی وارد رشته کشتی گیری شد. شغل کوروش لاستیک فروشی بود. قاتل رینگی را چند روز قبل از حادثه برای تعمیر نزد کوروش می آورد و روز سه شنبه یعنی روز حادثه،  قاتل  و پدرش برای دریافت رینگ به مغازه مراجعه می کنند که در این میان به علت محاسبات مالی بر سر تعمیر رینگ لاستیک جر و بحث شدیدی بین کوروش و قاتل شکل می گیرد.

آرش قربان پور گفت: در بازبینی دوربین های مدار بسته کوروش در حال جر و بحث با  قاتل  است و با اشاره دست، از او می خواهد مغازه را ترک کند. پس از چند دقیقه کوروش موفق می شود قاتل و پدرش را از مغازه بیرون کند.

 

نزاع خونین در مغازه لاستیک فروشی حاصل قتل یک جوان شد

وی ادامه داد:  قاتل  و پدرش بعد از اینکه از مغازه خارج می شوند با سرعت به سمت ماشین خود می دوند و قاتل چاقویی را از داخل ماشین بر می دارد. کورش که با خود فکر می کند قاتل از درگیری صرف نظر کرده و این ماجرا را تمام شده می بیند. جلوب در ورودی مغازه می ایستد و قاتل که در دستش چاقو بود با سرعت زیادی به سمت کوروش حمله می کند.

وی تشریح کرد: قاتل در حال چاقو کشی در مغازه بود و کوروش سعی می کند  چاقو  به بدنش بر خورد نکند. در یک لحظه، قاتل چاقو خود را به قلب کوروش می زند. طبق فیلمی که ما از دوربین مدار بسته دیده ایم پس از اصابت چاقو به قلب کوروش، وی لباس خود را بالا می زند و مقابل مردم فریاد می زند این آقا من را با چاقو زد.

 

کوروش قربان پور 23 ساله در بیمارستان جان خود را از دست داد

آرش قربان پور ادامه داد : کوروش پس از  چاقو  خوردن یک دقیقه تا 30 ثانیه تعادل خود را از دست می دهد و به زمین می افتد. در این لحظه قاتل و پدرش یک گوشه می ایستند و نظاره گر کوروش که زخمی شده است هستند. مردم پس خاتمه یافتن دعوا با گرفتن چاقو از ضارب،  قاتل  و پدرش را داخل مغازه محبوس می کنند و به پلیس زنگ می زنند.

پسر عموی کوروش در پایان گفت: پدر کوروش پس از چند دقیقه خود را به محل حادثه می رساند و با ماشین خود، کوروش را به بیمارستان منتقل می کند. در بیمارستان تلاش پزشکان برای احیا زندگی کوروش بی فایده بود و کوروش جان خود را از دست می دهد. با فوت کوروش شوک عظیمی به خانواده ما وارد شده است.

 

منبع: رکنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی