کدخبر : 13595

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از تعهد نامه محمد نادری مبنی بر پرداخت پول رضایت‌نامه‌ به باشگاه بلژیکی توسط خود این بازیکن رونمایی کرد.

مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، روز گذشته درباره رضایت‌نامه نادری صحبت‌هایی به میان آورد و گفت: باشگاه کورتریک امروز رضایت نامه نادری را صادر کرد. در توافقی که با باشگاه کورتریک داشتیم، مقرر شد محمد نادری بازیکن با ارزش تیم فوتبال استقلال خودش مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را در ۴ قسط به این باشگاه بلژیکی پرداخت کند. ضمن تشکر از نادری بابت همدلی و البته گذشت فراوانش، متاسفانه باید بگویم که عده‌ای با نیت ضربه زدن به استقلال رقم‌های غیرواقعی منتشر کردند و سعی کردند با شیطنت در این مورد، به خیال خودشان برای ما مشکل تراشی کنند ولی الحمدالله این اتفاقات نتوانست خللی بر همکاری باشگاه استقلال و نادری وارد کند.

این مساله با واکنش‌های مختلفی روبرو شد و بعضی کارشناسان معتقد بودند که این اظهارات نمی‌تواند واقعیت داشته باشد اما عبدیان با انتشار مطلبی در فضای مجازی، همچنان مدعی است که این مساله صحت دارد. او با انتشار تعهدنامه‌ای از نادری عنوان کرده است که این بازیکن مبلغ رضایت‌نامه خود را به باشگاه بلژیکی پرداخت خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی