کدخبر : 13079

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران با عقد قراردادی راهی ذوب آهن اصفهان شد.

علی دشتی بازیکن فصل گذشته استقلال تهران به تیم فوتبال ذوب‌آهن پیوست.

وی در این باره گفت: ذوب‌آهن یکی از تیم‌های باقدرت و باسابقه لیگ برتر است و نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. این تیم هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان آسیا شناخته‌شده است و من از اینکه این تیم بزرگ را انتخاب کرده‌ام، بسیار خوشحالم.

وی که پیش از ذوب‌آهن سابقه حضور در تیم‌های پیکان، پارس جنوبی، سایپا و استقلال را در کارنامه دارد، درباره جایگاه ذوب‌آهن گفت: جایگاه تیم ذوب‌آهن در فصلی که گذشت، به هیچ وجه جایگاه واقعی این تیم نبود و من از زمانی که به یاد دارم، تیم ذوب‌آهن از تیم‌های مدعی لیگ برتر فوتبال ایران بوده است. امیدوارم امسال هم مجموعه پُر افتخار این باشگاه اعم از مدیرعامل، هیئت‌مدیره محترم و کادر فنی بسیار خوب‌شان بتوانیم ذوب‌آهن را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

بازیکن ۲۶ ساله ذوب‌آهن افزود: دلیل اصلی که انتخاب کردم در کنار تیم و بازیکنان ذوب‌آهن باشم، این است که دوست دارم امسال در کنار این عزیزان طعم خوش قهرمانی لیگ را بچشیم و دل هواداران را شاد کنیم. عمده عوامل پیوستن من به باشگاه باسابقه ذوب آهن، نخست دور بودن این مجموعه از حواشی معمول فوتبال است و دوم علاقه‌ام به کار کردن با اسطوره‌ای همچون رحمان رضایی است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه