کدخبر : 12380

​کار سپاهان برای ماندن در رقابت‌های آسیایی گره خورده و شاگردان نویدکیا فقط روی کاغذ شانس بقا دارند.

سپاهان روز گذشته در دیدار برگشت مقابل النصر عربستان هم مثل بازی رفت با نتیجه مشابه 2 بر صفر شکست خورد تا دومین حضور محرم نویدکیا روی نیمکت این تیم هم با کسب نتیجه دلخواه همراه نباشد.

 

سپاهان با این شکست همچنان 3 امتیازی باقی مانده و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است و در این شرایط شانس صعود طلایی پوشان به شدت کم شده است.

 

النصر به واسطه 6 امتیازی که از سپاهان گرفت، 10 امتیازی شده و در صدر جدول گروه قرار دارد و السد با 2 امتیاز کمتر و با 8 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

 

سپاهان باید این هفته به مصاف العین رفته و در دیدار پایانی با العین دیدار کند. طلایی‌پوشان در صورتی می‌توانند راهی مرحله بعد شده که العین را شکست دهند و السد هم مقابل النصر شکست بخورد. اگر السد حتی یک تساوی برابر تیم عربستانی کسب کند آنگاه سرنوشت صعود به هفته پایانی کشیده خواهد شد و نتیجه دیدار رو در رو تیم صعود کننده را مشخص می‌کند که با توجه به برتری 3-0 السد در بازی رفت جبران آن خیلی سخت و دور از ذهن به نظر می‌رسد.

 

از سوی دیگر هر نتیجه ای به جز پیروزی مقابل العین کار سپاهان را در این دوره از رقابت‌ها یک هفته مانده به پایان دور گروهی تمام خواهد کرد و این اتفاق بدون توجه به اتفاقات بازی النصر مقابل السد رخ خواهد داد.

 

 

منبع:ایلنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه