کدخبر : 11925

آبی‌ها در نقل و انتقالات تابستانه فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هنوز خبر رسمی به بیرون درز پیدا نکرده است.

هر چند باشگاه پرسپولیس طی دو روز گذشته توانست از چهار بازیکن جدید خود رونمایی کند و احتمالا طی ساعات خریدهای جدید خود را هم رسما اعلام می‌کند اما رقیب سنتی آن‌ها گویا همه چیز را به پس از دیدار حساس فینال جام حذفی موکول کرده‌اند.

البته در این میان مذاکرات با سه بازیکن از سوی باشگاه استقلال خوب پیش رفته است؛ محمدحسین مرادمند اولین گزینه آبی‌هاست که توافقات نهایی با وی صورت پذیرفته اما مشکل بزرگ در این میان موضوع رضایت‌نامه مرادمند از شهر خودروست. چرا که وی با این باشگاه مشهدی قرارداد دارد و گویا مسئولان این تیم 2 میلیارد تومان از باشگاه استقلال برای صدور رضایت‌نامه این مدافع خواستار شده‌اند.

 

LoUq2eUvxQro

 

سعید واسعی و حبیب فرعباسی دو گزینه دیگر آبی‌ها در بازار نقل و انتقالات تابستانه هستند؛ هر دو گزینه به مانند مرادمند با معضل بزرگ جلب رضایت باشگاه خود مواجه هستند. گویا خودروسازان برای موافقت با جدایی واسعی به مقصد استقلال، مطالبه 2 میلیاردی دارند تا رضایت‌نامه هافبک خود را صادر کردند. سعید واسعی نیز دیروز ابراز علاقه خود به استقلال را در مصاحبه با "ورزش سه" علنی ساخته بود و ابراز امیدواری کرده بود تا مدیران پیکان نیز در این راه به وی کمک کنند.

 

lRjCtR6cIek1

 

فرعباسی نیز شب گذشته با انتشار استوری در شب تولد خود مربوط به تیم استقلال، آن را یک تولد دوباره برای خود خواند تا این‌چنین به استقلالی‌ها چراغ سبز نشان بدهد؛ مسوولان نفت مسجدسلیمان نیز هنوز به موضوع جدایی این بازیکن جوان به صورت قطعی واکنشی نداشته‌اند اما مدیران استقلال در تلاش برای جلب رضایت آن‌ها هستند.

 

63fOSevLHHww

 

به نظر می‌رسد روز شنبه در باشگاه استقلال می‌تواند بمباران اخبار نقل و انتقالاتی رخ بدهد؛ البته اگر صلح میان فرهاد مجیدی و احمد سعادتمند در مشهد رخ دهد و این دو چهره همکاری‌شان ادامه‌دار باشد، شاید به کلی روند نقل و انتقالاتی آبی‌ها دستخوش تغییر شود.

مجیدی و سعادتمند امروز در مشهد پس از مناظره‌های غیر مستقیم رسانه‌ای خود، برای اولین بار دیدار خواهند داشت؛ اگر ماحصل این دیدار بتواند به صلح بیانجامد و مجیدی در استقلال بماند، بدون شک می‌تواند در لیست نقل و انتقالاتی آبی‌ها در بازار تابستانه نیز تغییراتی را ایجاد نماید.

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه