کدخبر : 11517

​در فاصله اندکی پس از آنکه ریز قرارداد شیخ دیاباته با استقلال در یک خبرگزاری منتشر شد، این بار نوبت به افشای جزئیات قرارداد بشار رسن در همان رسانه رسید.

در فاصله اندکی پس از آنکه ریز قرارداد شیخ دیاباته با استقلال در یک خبرگزاری منتشر شد، این بار نوبت به افشای جزئیات قرارداد بشار رسن در همان رسانه رسید. هنوز قیل و قال هزینه‌های استقلال برای استفاده از مهاجم مالیایی نخوابیده بود که موج دیگری در مورد مخارج پرسپولیس برای استخدام‌ هافبک عراقی به‌وجود آمد. جزئیات منتشر شده نشان می‌دهد قرارداد بشار رسن به اضافه همه آپشن‌های تشویقی و تکمیلی‌اش، برای باشگاه پرسپولیس چیزی حدود ۴۵۰ هزار دلار هزینه داشته است.

قبلا هم نوشتیم که اگر این پول‌ها صرف بازیکنان به دردبخور خارجی شود، هیچ اشکالی ندارد. اتفاقا هم شیخ و هم بشار مصداق همین موضوع هستند. به هر حال اما افشای قرارداد همزمان این دو بازیکن کمی عجیب و مشکوک به نظر می‌رسد. کافی است به یاد بیاوریم وزارت ورزش به‌عنوان متولی هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، اخیرا جذب مربی و بازیکن خارجی جدید را برای سرخابی‌ها ممنوع کرده. در این شرایط آنها نهایتا حق دارند بازیکنان خارجی فعلی را حفظ کنند. در چنین فضایی است که انتشار ناگهانی اسناد محرمانه دو باشگاه، شبهه‌برانگیز می‌شود. آیا اراده‌ای وجود دارد تا با «گران‌نمایی» بازیکنان خارجی فعلی، پروژه عبور از آنها کلید بخورد و فصل آینده شاهد شاکله تمام ایرانی در پرسپولیس و استقلال باشیم؟ یادتان باشد این دو قرارداد ظرف چهل‌وهشت ساعت از دو باشگاه با دو ساختار اداری جداگانه لو رفته و این مساله بسیار عجیب است.

 

 

منبع: بانک ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه